Боргове навантаження столиці перед державою зменшиться на 1,135 млрд грн

Tool items

Боргове навантаження столиці перед державою зменшиться на 1,135 млрд грн

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили додатковий договір до договору про погашення заборгованості міста перед державою.

Відповідне рішення передбачає зменшення боргового навантаження столиці перед державою на мільярд 135 мільйонів гривень. Саме таку суму торік вклало місто у будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Згідно з домовленостями між Міністерством фінансів України та Київською міською радою, заплановані та освоєні кошти на зведення естакади будуть зараховані столиці як погашення частини боргу міста Києва перед державою.

«У Києва з державою домовленості наступні: міська влада фінансує великі інфраструктурні об’єкти в столиці, а держава на цю ж суму списує Києву борг. Для міста це подвійна вигода! Так, у 2017 році ми взяли на себе зобов’язання профінансувати будівництво мостового переходу через Дніпро. В бюджеті 2017 року на це було передбачено мільярд 135 мільйонів гривень. Відповідно, на таку суму має зменшитися борг міста перед державною. У 2018 наша співпраця продовжується. В головному фінансовому документі столиці ми заклали 3,8 мільярдів гривень на великі інфраструктурні проекти. Якщо ці кошти будуть повністю освоєні – наш борг перед державою зменшиться на відповідну суму», – пояснив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Разом з тим, реалізація даного проекту рішення дозволить зменшити пікове боргове навантаження на бюджет міста Києва щодо погашення заборгованості перед державою у 2019 році.

За відповідний документ проголосувало 66 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації а обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Курчатова Академіка, 11 у Деснянському районі міста Києва (241672619)
  • Про приватизацію громадянкою Тищенко Тетяною Олександрівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бахмацькій, 7-в у Святошинському районі міста Києва (382880903)
  • Про приватизацію громадянкою Мартиновою Наталею Михайлівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бахмацькій, 7-а у Святошинському районі міста Києва (653012851)
  • Про приватизацію громадянкою Васьковською Валентиною Григорівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сергія Колоса, 26-а у Солом'янському районі міста Києва (666182833)
  • Про відмову громадянці Гаджиєвій Євгенії Миколаївні у передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 52-М у Дарницькому районі міста Києва (512027173)