Депутат Київської міської ради Богдан Чорній доставив медикаменти до Київської міської клінічної лікарні №8

Tool items

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній доставив медикаменти до Київської міської клінічної лікарні №8.

Як зазначив Богдан Чорній, з початку війни спільно з волонтерами надаємо гуманітарну допомогу медичного спрямування столичним закладам охорони здоров’я.

«Вкотре доставили гуманітарну допомогу до Київської міської клінічної лікарні №8. Зокрема передали бинти, хірургічні шовні матеріали, знеболювальні препарати, антибіотики та інші ліки, які використовують під час хірургічних операції та в період реабілітації. Також поспілкувались з головним лікарем медично закладу, практикуючим хірургом Ігорем Хоменком та обговорили можливі варіанти співпраці, зокрема домовились долучити наших іноземних партнерів з метою отримання сучасного високоякісного обладнання для проведення операцій», – розповів Богдан Чорній.

Депутат додав, що спільно з благодійними організаціями забезпечуємо постраждалих необхідними медикаментами та підтримуємо безперебійність роботу медичних закладів у столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)