Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая пропонує один зі столичних скверів перейменувати на честь спортсменів-захисників України

Tool items

Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая подав електронну петицію щодо перейменування скверу Мартиросяна на честь спортсменів-захисників України. Зелена зона розташована в Солом’янському районі по вулиці Керченській, 5.

За словами Георгія Зантараї, необхідно позбутись чужих ворожих топонімів, зокрема перейменувати сквер імені радянського воєначальника Саркіса Мартиросяна.

«Щодня нашу незалежність у війні з росією захищають сотні спортсменів. На превеликий жаль, не всі зможуть повернутись до своїх сімей або улюбленої справи. Я маю пряме відношення до галузі спорту і вважаю необхідним у столиці вшанувати пам'ять героїв-спортсменів, які віддали своє життя за нашу свободу. Нашим обов’язком є увіковічення їх подвигу. Саме тому запропоновано перейменувати один з київських скверів на честь спортсменів-захисників України, а згодом за кошти меценатів створити Меморіал пам’яті», – розповів Георгій Зантарая.

Депутат додав, що важливо, щоб ініціативу щодо перейменування скверу підтримала територіально громада міста Києва, тому було створено електронну петицію.

Підтримати електронну петицію можна за посиланням: https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11209.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у