Депутат Київської міської ради Михайло Наконечний в лавах ЗСУ охороняє об'єкти критичної інфраструктури столиці

Tool items

Депутат Київської міської ради Михайло Наконечний в лавах ЗСУ охороняє об'єкти критичної інфраструктури столиці та спільно з побратимами евакуює поранених з гарячих точок.

Як розповів депутат Київської міської ради, лейтенант ЗСУ, заступник командира стрілецької роти Михайло Наконечний, наша рота виконує бойові розпорядження на території Києва та охороняє об’єкти критичної інфраструктури, а також за наказом евакуює потерпілих із зони бойових дій на передовій. 

«Регулярно спільно з побратимами вирушаємо зі столиці на лінію фронту – щоразу маємо конкретну мету, зокрема доставляємо гуманітарні вантажі, позашляховики та продукти харчування. Нашим захисникам на передову привозимо амуніцію, одяг та взуття, а також українське сало, хліб та різні смаколики. Крім цього наша рота отримує особливі накази та, за потреби, допомагає вивозити поранених бійців до точки стабілізації, а потім, якщо необхідно, у військовий госпіталь. Наразі одним з основних запитів з передової є автомобілі – повнопривідні пікапи, оскільки пересуватись в зоні бойових дій треба швидко, а асфальтованих доріг там фактично не має. Для розв'язання цього питання звертаємось до іноземних партерів та регулярно отримуємо гуманітарну допомогу з Польщі та інших європейських країн», – розповів Михайло Наконечний. 

Депутат додав, що наразі наш підрозділ охороняє декілька десятків об’єктів критичної інфраструктури, а також у нашому підпорядкуванні добровольче формування територіальної громади.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери