Депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко ініціював благодійну акцію «Здай кров заради життя»

Tool items

Депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко спільно з мешканцями та добровольчим формуванням територіальної громади Дніпровського району стали донорами та здали кров для Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України.

Як зазначив Ярослав Федоренко, донорська кров необхідна для того, щоб допомогти пацієнтам вижити після операцій, лікування онкології, хронічних захворювань і бойових травм.

«Для багатьох хворих донори крові є порятунком. Спільно з мешканцями мікрорайону «ДВРЗ» та представниками добровольчого формування територіальної громади Дніпровського району здали кров задля порятунку пацієнтів інституту серцево-судинної хірургії. Загалом до благодійної ініціативи долучились 40 людей, і нам вдалось зібрати 20,4 літра крові. Донорство рятує життя – це вагома причина, щоб здати кров, особливо в час війни. Будьте героями на своєму фронті! Пишаюсь свідомими та самовідданими людьми, оскільки вклад кожного є надзвичайно важливим. Разом ми робимо світ кращим», – розповів Ярослав Федоренко.

Депутат закликав мешканців вступати до рядів донорів заради порятунку пацієнтів міських медичних закладів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери