Депутатка Київської міської ради Аліна Михайлова надає першу медичну допомогу пораненим на передовій

Tool items

Депутатка Київської міської ради, медик підрозділу Збройних сил України Аліна Михайлова, надає першу невідкладну медичну допомогу пораненим на передовій.  

Як розповіла Аліна Михайлова в інтерв'ю виданню «The Washington Post», з початком повномасштабного вторгнення росії простежується значне зростання кількості жінок у лавах ЗСУ, які готові відстоювати території України на рівні з чоловіками.   

«Якщо раніше на фронті жінок можна було зустріти переважно на кухні, то зараз ситуація змінилась. Жінки взяли зброю до рук і йдуть пліч-о-пліч з чоловіками знищувати ворогів. Також серед парамедиків все частіше трапляються жінки. За час перебування в зоні активних бойових дій я усвідомила, що в екстремальних умовах необхідно діяти швидко. Прийняття рішення має бути миттєвим, тому що відлік часу йде фактично на секунди. У такі моменти важливо мати холодний розум і не допустити, щоб паніка заволоділа тобою. Перші хвилини є ключовими: оцінка пошкоджень і формування покрокового плану дій. Допомога в перші секунди визначає подальший стан пораненого, можливості транспортування до госпіталю, де він отримає повноцінну медичну допомогу», — зазначила Аліна Михайлова.

Депутатка додала, що війна докорінно змінила пріоритети та цінності суспільства, тому своє рішення перебувати на фронті задля надання першої медичної допомоги пораненим бійцям, вважає правильним.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»