Депутатка Київської міської ради Алла Шлапак долучилась до обговорення механізмів запобігання та протидії домашньому насильству

Tool items

Депутатка Київської міської ради Алла Шлапак взяла участь у тематичному семінарі та  долучилась до обговорення механізмів запобігання та протидії домашньому насильству.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, співголова МФО «Київ – за рівні можливості» Алла Шлапак, проблема домашнього насилля – це надзвичайно серйозний виклик для нашого суспільства, оскільки за статистичними даними кожна третя родина страждає від насильства. 

«Протидія насиллю повинна бути не формальною, а дієвою задля того, щоб гарантувати безпеку людей. За даними минулого року орієнтовно три мільйони дітей стали жертвами або свідками насильства. Цьогоріч ці цифри врази збільшились, оскільки у нашій країні триває війна, і насильство заполонило державу. Водночас проблема домашнього насильства нікуди не зникла, і необхідно з нею боротись. Не можна мовчати та терпіти домашніх тиранів. Найефективніший механізм боротьби з насильством – це публічність і розголос. Наразі перед законодавцями та міською владою стоїть ряд завдань, виконання яких направлені на створення дієвих механізмів протидії та боротьби з домашнім насильством», – зазначила Алла Шлапак.

Депутатка закликала мешканців не залишатись осторонь і байдужими до чужої біди та надати допомогу або поділітись важливою інформацією з тими, кому вона здатна врятувати життя і гідність.

У Києві працює Центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству (вул. Ю. Іллєнка, 20): 
– «телефон довіри» 15-00 зі стаціонарного або (044) 272-15-00 із мобільного;
– фахівці центру надають очні та онлайн-консультації у Skype (dovira1500);
– також за потреби центр надає прихисток у притулках та кімнатах кризового реагування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери