Депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька передала 150 компресорних небулайзерів для інгаляцій для столичних закладів охорони здоров'я первинної ланки

Tool items

Депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька передала 150 компресорних небулайзерів для інгаляцій та змінні маски до них  для столичних закладів охорони здоров'я первинної ланки. 

Як зазначила Олеся Зубрицька, компресорні небулайзери використовують для лікування бронхіальної астми, бронхіту, хронічного обструктивного захворювання легень, риніту та інших респіраторних захворювань. 

«Пацієнти з захворюваннями органів дихання зможуть робити інгаляцію у столичних закладах охорони здоров'я первинної ланки. Мешканці будуть отримувати необхідну небулайзерну терапію навіть у випадку відключення світла, оскільки комунальні медичні заклади оснащені альтернативними джерелами енергії. Попри ворожі атаки та енерготерор важливо забезпечити безперебійність роботи медиків та надавати терапію пацієнтам різного віку», – розповіла Олеся Зубрицька. 

Депутатка подякувала українській фармацевтичній корпорації «Yuria-Pharm», яка безоплатно надала 150 компресорних небулайзерів  для інгаляцій та маски до них.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь