Депутатка Київської міської ради Зоя Ярош передала медичне обладнання у столичний пологовий будинок

Tool items

Депутатка Київської міської ради Зоя Ярош передала медичне обладнання у КНП «Академія здоров'я людини» Київський міський медичний центр.

Як зазначила Зоя Ярош, медичний центр європейського рівня надає невідкладну висококваліфіковану медичну допомогу.

«Вчора у столиці було оголошено п’ять повітряних тривог, але ніщо не змогло завадити здійснити передачу необхідного медичного обладнання до пологового будинку. На сьогодні центр обслуговує понад 500 тисяч мешканців та працює в цілодобовому режимі. Медичний персонал кваліфіковано та своєчасно надає необхідну допомогу пацієнтам. Ми вдячні лікарям та молодшому медичному персоналу за їх щоденну роботу в умовах воєнного стану», – розповіла Зоя Ярош.

Депутатка подякувала за надану гуманітарну допомогу та підтримку німецькій організації медичної допомоги «Аction medeor» та Благодійному фонду «Дарничани».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь