Депутатка Київської міської ради Зоя Ярош передала медичні ліжка трьом геріатричним пансіонатам Дніпропетровської області

Tool items

Депутатка Київської міської ради Зоя Ярош за підтримки іноземних партнерів з Франції передала медичні ліжка трьом геріатричним пансіонатам Дніпропетровської області.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Зоя Ярош, внаслідок повномасштабного вторгнення велика кількість українців була змушена покинути власні домівки задля збереження свого життя та своїх рідних.

«Людей похилого віку було евакуйовано в пансіонати, які знаходяться в більш безпечних регіонах України. Таким чином, геріатричні пансіонати Дніпропетровської області прийняли людей похилого віку з окупованих й особливо небезпечних територій. Наразі ці заклади потребують посилення матеріально-технічної бази у зв'язку зі збільшенням кількості підопічних. Тому за підтримки франко-української асоціації «Тризуб», зокрема її президентки Ганни Генерелюк, передали медичні ліжка до трьох лікарень Дніпропетровської області задля створення комфортних умов для реабілітації постраждалих», – розповіла Зоя Ярош.

Депутатка додала, що в умовах сьогодення ми маємо об'єднувати усі зусилля, щоб якнайшвидше здолати ворога.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)