Депутати Київської міської ради долучились до гуманітарної місії польських партнерів

Tool items

Депутати Київської міської ради спільно з польськими партнерами формували гуманітарні вантажі, які згодом доставлялись мешканцям Чернігова, Київської області та батьох населених пунктів України.

За словами депутата Київської міської ради Вадима Сторожука, спільно з іноземними партнерами консолідуємо зусилля та залучаємо максимум ресурсів задля допомоги постраждалим у гарячих точках у різних регіонах нашої держави. 

«Завдячуючи друзям з перших днів війни налагодили логістику та укріпили партнерські зв’язки з іноземними організаціями, які підтримують Україну в боротьбі з агресором та надають гуманітарну допомогу нашим постраждалим співгромадянам. Самостійно ми не можемо охопити всі запити та надати гуманітарну допомогу кожному, тому колосальна підтримка іноземної спільноти є вкрай потрібною. Польська організація «Fundacja Historia Vita» доставляє продукти харчування, корм для домашніх тварин, спальні мішки, засоби особистої гігієни та медикаменти в українські міста та села. Нещодавно спільно з польськими партнерами сформували гуманітарні вантажі, які згодом були передані мешканцям Чернігова та населених пунктів на сході України. Світ гуртується задля підтримки України», – зазначив Вадим Сторожук.

Депутат Київської міської ради щиро подякував європейським благодійникам та меценатам, які в цей складний воєнний час підтримують Україну та допомагають протистояти військовій агресії росії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»