Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу в місто Лиман

Tool items

Депутати Київської міської ради Ярослав Федоренко та Вадим Іванченко спільно з головою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергієм Садовим доставили гуманітарну допомогу в місто Лиман. 

Як зазначив Ярослав Федоренко, деокупований Лиман – це територія в Донецькій області, яка дуже постраждала від рашистської агресії. 

«Місто розташоване за 10 кілометрів до лінії фронту, де наразі тривають запеклі бої. Лиман майже повністю зруйнований, і там досі лунають звуки російської артилерії. Водночас у вцілілих будинках та підвалах живуть люди, які потребують допомоги. Мешканці, попри загрозу щоденних обстрілів, не покидають свої оселі та вірять в те, що з часом зможуть відновити своє місто. Ми з колегами доставили їм продукти харчування, речі першої необхідності та іншу гуманітарну допомогу. Закликаю всіх волонтерів, які доставляють допомогу на Донеччину, заїжджати і до Лиману. Тут допомога дуже потрібна, і на неї дуже чекають», – наголосив Ярослав Федоренко.

Депутат додав, що дорогою на схід також заїхали в Костянтинівку та Краматорськ, де передали необхідні речі військовим.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь