Депутати Київської міської ради Олена Говорова та Георгій Зантарая доставили спортивний одяг мешканцям модульного містечка у Василькові

Tool items

Депутатка Київської міської ради, призерка Олімпійських ігор Олена Говорова та депутат Київської міської ради, перший чемпіон світу з дзюдо в історії України Георгій Зантарая доставили спортивний одяг мешканцям модульного містечка у Василькові.

Як зазначив Георгій Зантарая, у модульному містечку тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, а також мешканці Київщини, будинки яких були зруйновані внаслідок ворожих обстрілів та авіаударів.

«Українці, які через військову агресію росії вимушено покинули свої домівки та втратили власне майно, потребують допомоги. Важливо надавати їм підтримку для того, щоб вони змогли освоїтись на новому місці. Спільно з колегами, відомими українськими спортсменами доставили 1 300 одиниць спортивного одягу мешканцям модульного містечка у Василькові. Я дякую за це моїй колезі, депутатці Київради Олені Говоровій. Віримо в те, що тренування допоможуть у боротьбі зі стресом, а також дозволять підтримувати хорошу фізичну форму. Для перемоги, і після неї нам всім знадобиться багато сил», – розповів Георгій Зантарая.

Депутат додав, що після української перемоги ми разом обов’язково все відбудуємо, і громадяни, які вимушено покинули свої домівки, зможуть знову оселитись у своїх приватних будинках та квартирах.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шалетт Міста, 5 у Дніпровському районі міста Києва (241297547)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 28 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (545444080)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 29 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (244812943)