Депутати Київської міської ради спільно з благодійним фондом доставили гуманітарну допомогу та дві карети швидкої допомоги в Миколаїв

Tool items

Депутати Київської міської ради спільно з благодійним фондом доставили гуманітарну допомогу військовим, а також дві карети швидкої допомоги для лікарень у Миколаїв.

За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, в черговий раз наша команда доставила гуманітарну допомогу на Південь України, оскільки необхідно допомагати військовим та цивільним, які регулярно перебувають під ворожими обстрілами в Миколаєві.

«Щоденно ми працюємо та намагаємось опрацювати якомога більше запитів щодо надання гуманітарної допомоги та амуніції для українців у регіонах, які розташовані в гарячих точках фронту. Наша велика команда формує гуманітарні вантажі та вирушає за прокладеними маршрутами. Цього разу ми доставили гуманітарну допомогу в Миколаїв, зокрема передали продукти харчування та товари першої необхідності військовим батальйонам, які захищають українські позиції на півдні нашої держави. Також спільно з представниками українського благодійного фонду «Fenyx Group» передали дві карети швидкої допомоги в лікарні міста-героя Миколаєва», – розповіла Юлія Ярмоленко.

Депутатка додала, що в цей важкий воєнний час всі об'єднують зусилля та надають допомогу українцям у боротьбі з ворогом, зокрема ходу подякувати нашим польським партнерам з міста Ґожув-Велькопольський, а також вінницьким активістам, які допомогли сформувати гуманітарні набори для наших військових.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ