Депутати Київської міської ради спільно з волонтерами виготовили 500 окопних свічок та 250 оберегів-мотанок для Збройних Сил України

Tool items

З нагоди Дня молоді депутати Київської міської ради Марина Порошенко та Дінара Габібуллаєва спільно з волонтерами виготовили 500 окопних свічок та 250 оберегів-мотанок для Збройних Сил України.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Марина Порошенко, спільно з молодими українцями долучились до всеукраїнської ініціативи «ТУТ.line».

«Ці свічки можуть горіти, давати тепло та світло протягом багатьох годин у дощову та вітряну погоду. Крім цього, на них в окопі можна розігрівати їжу та кип’ятити воду, тому окопні свічки необхідні військовим на передовій. У воєнний час щоденно пліч-о-пліч продовжуємо працювати задля перемоги. Це надихає і сповнює вірою в те, що з такою молоддю ми не лише переможемо, а й відбудуємо сучасну, демократичну та правову Україну», – розповіла Марина Порошенко.

За словами депутатки Київської міської ради Дінари Габібуллаєвої, волонтерський проєкт «ТУТ.line» надалі будуть реалізовувати в багатьох містах України.

«У рамках всеукраїнської ініціативи спільно з колегами та активними представниками молоді власноруч виготовили 500 окопних свічок та 250 оберегів. Невдовзі їх буде відправлено до Миколаївської та Херсонської областей, а також на східний напрямок фронту. Дякую молодим людям, які долучились до ініціативи та щоденно допомагають цивільним та військовим. Спільно ми консолідуємо зусилля та організовуємо соціальні та волонтерські заходи, а також благодійні ініціативи задля підтримки ЗСУ», – додала Дінара Габібуллаєва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери