Депутати Київської міської ради в онлайн режимі провели першу робочу зустріч з депутатами Берлінської міської ради

Tool items

Депутати Київської міської ради Алла Шлапак, Юлія Ярмоленко, Леонід Ємець, Сергій Таран в онлайн режимі провели першу робочу зустріч з депутатами Берлінської міської ради (Німеччина). Організувала відеоконференцію депутатка Київської міської ради Дінара Габібуллаєва, яка наразі перебуває в Берліні. 

Як зазначила депутатка Київської міської ради Алла Шлапак, у цей складний воєнний час ми маємо невідкладно діяти та розробляти спільні програми відновлення України, зокрема Києва. 

«Міжнародна співпраця повинна вийти на новий якісний рівень, якого, на жаль, не було до початку повномасштабного військового вторгнення росії на територію України. Мають бути забезпечені дієві механізми та програми взаємодії на рівні міст. Сьогодні на першій робочій зустрічі ми обговорили такі важливі питання, як побратимство між Києвом і Берліном, програму взаємодії та створення спільних інфраструктурних та гуманітарних проєктів. Крім цього, обмінялись досвідом щодо інтеграції українських біженців, в тому числі внутрішньо переміщених осіб», – зазначила Алла Шлапак.

Депутатка додала, що наразі вкрай важлива продуктивна робота та налагоджена міжмуніципальна взаємодія з європейськими містами, які підтримують Україну в боротьбі з агресором.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НІМЕЦЬКА ОЧНА КЛІНІКА» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі у пров. Музейному, 2 літ. В у Печерському районі міста Києва (201306608)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ВІТЕК» договору оренди земельної ділянки від 28 лютого 2007 року № 78-6-00420 (587905906)
  • Про надання Українському державному центру позашкільної освіти земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель і споруд на Кловському узвозі, 8 у Печерському районі міста Києва (653833965)
  • Про деякі питання навчання російською мовою та вивчення російської мови в закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «БОНАП» договору оренди земельної ділянки від 29 жовтня 2015 року № 365 (576205066)