Депутати Київської міської ради зустрілись з представниками міської влади міста Леон, які передали автобус для евакуації цивільних з прифронтових зон

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко, Олександр Бродський та Юрій Сулига зустрілись з представниками міської влади міста Леон (Іспанія), які передали автобус для евакуації населення з прифронтових зон на території України.  

За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, в умовах сьогодення необхідно продовжувати укріплювати взаємодію з європейськими партнерами та залучати іноземні ресурси в боротьбі з ворогом.  

«У ході робочого візиту до Іспанії провели зустріч з представниками міської влади міста Леон. Керівництво муніципалітету спільно з меценатами та асоціацією українців в Іспанії передали автобус, який буде використовуватись для евакуації цивільних з прифронтових територій. Також, користуючись нагодою, провели ряд робочих зустрічей щодо пошуків донорів на придбання квадрокоптерів, термобілизни, продуктів харчування та пікапів для наших військових. Крім цього, мер Леону Еміліо Гутьєррес Фернандес передав химеру-оберіг проти темних сил для підсилення боротьби з окупантами», – розповіла Юлія Ярмоленко.  

Депутатка подякувала європейським партнерам за підтримку та усвідомлення, що це війна не лише українців, а всього світу добра проти зла. 

Нагадаємо, депутати Київської міської ради спільно з заступницею мера Мадриду (Іспанія) Бегоною Віллачіс обговорили питання укріплення співпраці та залучення міжнародної гуманітарної допомоги для України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у