Для виконання заходів Концепції енергетичного відновлення буде збільшений статутний капітал «Київтеплоенерго»

Tool items

Концепція «Енергетичне відновлення: шлях до розподіленої когенерації», яку схвалила Київрада сьогодні, 16 травня, націлена на модернізацію об’єктів теплоенергетичної системи столиці. Адже українська енергетика та теплова генерація країни зазнала масштабних втрат внаслідок російських атак. Для реалізації Концепції розмір статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» буде збільшений. Відповідне рішення підтримали депутати Київської міської ради.

«Виконання заходів Концепції – без перебільшення унікальна за масштабами місія, оскільки в умовах війни маємо не лише зберегти енергосистему міста, яка є мішенню для ворога, але й зробити її стійкішою, більш технологічною, ефективною та захищеною. Йдеться про будівництво об’єктів когенерації малої і середньої потужності з можливістю використання різних видів палива. Масштаби, технічна складність і вартість проєктів відновлення мають безпрецедентний характер. Утім від рівня їх виконання, що власне є повноцінною модернізацією, залежить стабільність і безпека в наступному опалювальному сезоні не лише в Києві, а й у країні загалом», – прокоментував Петро Пантелеєв.

За його словами, Київ розглядає різні джерела фінансування, зокрема й допомогу міжнародних партнерів. Зміна статутного капіталу комунального підприємства – це необхідний крок у межах проведення переговорів із Європейським банком реконструкції та розвитку для залучення кредитних коштів. Вони і будуть спрямовані на проєкти відновлення та модернізації на енергооб’єктах.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 14.12.2023 № 7541/7582 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.11.2022 № 5678/5719 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на просп. Валерія Лобановського, 119 у Голосіївському районі міста
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРВАРД-А» земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі міста Києва (зміна цільового призначення) (433396508)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «СТАРТ» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації об’єктів, що забезпечують сучасне використання велотреку в межах вулиць Богдана Хмельницького, Михайла Коцюбинського та В'ячеслава Липинського у Шевченківському районі міста Києва (зміна цільового
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000: 91:064:0030) на вул. Некрасова Віктора, 1-3 літ «А» у Подільському районі міста Києва та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:91:064:0056 (596140048)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662585363)