До Дня бібліотек в Оболонському районі відбувся бібліофест «Разом до Перемоги!»

Tool items

До Дня бібліотек в Оболонському районі відбувся бібліофест «Разом до Перемоги!». Програма заходу включала благодійний ярмарок «Підтримай Збройні сили України», плетіння маскувальних сіток, різноманітні майстер-класи, «казкова фотозона», аквагрим і рухливі ігри для всієї родини.  

За словами депутатки Київської міської ради Мирослави Смірнової, наша команда провела насичений день разом з мешканцями району та привітала оболонських бібліотекарів з професійним святом. 

«У рамках бібліофесту відбувся екологічний флешмоб «Збережи життя», учасники якого створювали екоінсталяції з пластикових кришок. Також серед найменших учасників пройшов конкурс дитячих патріотичних малюнків. Хочеться, щоб наші діти навіть в умовах постійних тривог могли відчувати справжнє дитинство. Крім цього, після заходу мала нагоду поспілкуватись з переселенцями і переконалась, що організація подібних заходів допомагає швидше адаптуватись у новій спільноті», – розповіла Мирослава Смірнова.  

Депутатка подякувала усім, хто долучився до бібліофесту, зокрема до благодійного ярмарку, оскільки усі зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)