До Дня українського козацтва в муніципальній книгарні «Сяйво книги» відбудеться лекція про епоху козаків

Tool items

До Дня українського козацтва в муніципальній книгарні «Сяйво книги» відбудеться лекція про епоху козаків. 

Як повідомили в КП «Міський магазин», упродовж багатьох століть у нашій країні відбувались події, які одна за одною закладали фундамент для становлення незалежної України. 

«Одним з ключових періодів у нашій історії є доба козацтва, оскільки саме козаки створили Запорізьку Січ, яка стала важливим етапом у формуванні української державності. Саме тому до Дня українського козацтва реконструктор і пропагандист історичної науки Віталій Павленко розповість, звідки походить рід козаків, що важливіше за шаровари, та чому не варто захоплюватись характерниками», – зазначили в КП «Міський магазин».  

У КП «Міський магазин» додали, що у приміщенні книгарні розташоване укриття, яким можуть скористатись слухачі лекції на час повітряної тривоги.  

Лекція відбудеться 13 жовтня (початок о 17:00) в муніципальній книгарні «Сяйво книги», яка  розташована за адресою: вул. Велика Васильківська, 6. Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у