До Всесвітнього дня екскурсовода у столичній мерії відзначили представників туристичної спільноти

Tool items

У столичній мерії відзначили представників туристичної спільноти з нагоди Всесвітнього дня екскурсовода. Про це повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА.

Захід відбувся за участю голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи та голови Державного агентства розвитку туризму України Мар’яни Олеськів. Подяки за сумлінну працю, партнерство з містом у складні часи та підтримку солідарного туризму в Києві вручила начальниця Управління туризму та промоцій Марина Радова.

За словами Вікторії Мухи, креативні індустрії зазнали одних із найбільших втрат під час повномасштабного вторгнення.

«Хочу щиро подякувати професіоналам екскурсійної справи, які попри все не покинули своє місто і продовжують бути провідниками багатовікової історії та неповторної української культури. Саме гіди столиці закохують усіх киян і гостей нашого міста, яких, як ми сподіваємося, після Перемоги буде в десятки разів більше. Наразі ми готуємося подати заявку щодо можливості набуття Києвом статусу креативного міста ЮНЕСКО, тож будемо раді долучити спільноту екскурсоводів столиці до цього процесу», – зазначила Вікторія Муха.

Крім безпосередньо гідів, подяки також отримали екскурсійні бюро та відповідні відділи музеїв Києва, а також партнери Управління туризму та промоцій КМДА із суміжних галузей.

«Київські гіди – це справжні амбасадори столиці. За ці два роки ми всі адаптувалися та переформатувалися, аби не втрати нашу сферу. І можу сказати, що нам це вдалося, адже, за статистикою Державного агентства розвитку туризму України, Київ є лідером за податковими надходженнями від туристичної галузі у 2023 році. Це не може не тішити, тому що туризм – не тільки про розваги та відпочинок, але і про наповнення бюджету, який потім розподіляється за пріоритетними потребами», – наголосила Марина Радова.

Начальниця Управління додала, що зараз на порядку денному – саме відновлення та розвиток сфери туризму, а також триває розробка відповідної міської цільової програми на 2025-2027 роки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
  • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про передачу громадянину Пшеничному Ростиславу Івановичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва у пров. Лісостеповому - 1, буд. 15 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО «СТАДНЕ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (483279522)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 18 червня 2004 року № 63-6-00134, укладеного між Київською міською радою та фізичною особою - підприємцем Джерою Сергієм Петровичем для будівництва, експлуатації і обслуговування комплексу відпочинку (кафе з літнім майданчиком) на вул. Центральній у Дарницькому районі м. Києва (459363362)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 № 18/6234 «Про порядок укладання мирних угод у спорах щодо майна територіальної громади міста Києва у процесі їх розгляду в судах загальної юрисдикції»
  • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»