Фахівці Київського зоопарку порадили як правильно підгодовувати птахів під час сильних морозів

Tool items

Фахівці Київського зоопарку порадили як правильно підгодовувати птахів під час сильних морозів.

Як зазначили представники Київського зоопарку, у столиці зимують близько 50 видів місцевих та перелітних птахів. Деякі з них – рідкісні та зникаючі. 

«Птахи є важливою частиною екосистеми міста. Тому необхідно підгодовувати їх під час складних погодних умов. Водночас категорично заборонено годувати птахів хлібом – це призводить до хвороб та смерті. Також заборонено підгодовувати солоними, смаженими, гострими, копченими, солодкими та пліснявими продуктами», – наголосили у Київському зоопарку.

Київський зоопарк як заклад з охорони навколишнього середовища, закликає приєднатись до заходів із допомоги зимуючим птахам.

Птахи здатні самостійно знаходити корм, тому допомагати потрібно за наступних умов:
– коли на снігу утворюється наст (крижана корка);
– під час обледеніння;
– при температурі нижче -10 градусів.

Що найкраще підходить для підгодовування птахів:
– несмажене насіння соняшника;
– горіхи;
– овес;
– насіння льону;
– просо;
– несолоне сало.
 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ПОЛЮС» договору оренди земельних ділянок від 03 листопада 2006 року № 62-6-00361 (зі змінами) (638820508)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «СВА-ВІКТОРІЯ» договору оренди земельної ділянки від 26 вересня 2017 року № 319 (205785224)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд каналізаційної насосної станції «Березняки» на вул. Березняківській, 1 у Дніпровському районі міста Києва (658613902)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДНЕПР АЛЬЯНС 5» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на просп. Соборності, 5Д у Дніпровському районі міста Києва (500001170)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради «Про заходи щодо впорядкування тютюнокуріння в місті Києві» від 18 вересня 2008 року №246/246