Фахівці Київського зоопарку порадили як правильно підгодовувати птахів під час сильних морозів

Tool items

Фахівці Київського зоопарку порадили як правильно підгодовувати птахів під час сильних морозів.

Як зазначили представники Київського зоопарку, у столиці зимують близько 50 видів місцевих та перелітних птахів. Деякі з них – рідкісні та зникаючі. 

«Птахи є важливою частиною екосистеми міста. Тому необхідно підгодовувати їх під час складних погодних умов. Водночас категорично заборонено годувати птахів хлібом – це призводить до хвороб та смерті. Також заборонено підгодовувати солоними, смаженими, гострими, копченими, солодкими та пліснявими продуктами», – наголосили у Київському зоопарку.

Київський зоопарк як заклад з охорони навколишнього середовища, закликає приєднатись до заходів із допомоги зимуючим птахам.

Птахи здатні самостійно знаходити корм, тому допомагати потрібно за наступних умов:
– коли на снігу утворюється наст (крижана корка);
– під час обледеніння;
– при температурі нижче -10 градусів.

Що найкраще підходить для підгодовування птахів:
– несмажене насіння соняшника;
– горіхи;
– овес;
– насіння льону;
– просо;
– несолоне сало.
 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІРМА СМАРТ-ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежилого будинку на вул. Малопідвальній, 4 літ. Б у Шевченківському районі міста Києва (625594199)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕЙДОІЛ КОМПАНІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Урлівській, 4-б у Дарницькому районі