Фракція «Об'єднання «Самопоміч» у Київраді завершила своє існування

Tool items

671

Фракція «Об'єднання «Самопоміч» у Київраді завершила своє існування

Депутатська фракція «Об’єднання «Самопоміч» У Київській міській раді заявила про припинення своєї діяльності та саморозпуск. Відповідне рішення сьогодні під час пленарного засідання оголосив заступник міського голови секретар Київради Володимир Прокопів.

«Саморозпуск столичної фракції «Об'єднання» Самопоміч» не несе загрози для діяльності Київської міської ради. Згідно з регламентом, будь-яка фракція у КМР має на це право. Ми і далі продовжуємо разом працювати у сесійній залі на благо міста. Впевнений, у подальшому вже колишні члени фракції «Об’єднання «Самопоміч» у будь-якому форматі працюватимуть ефективно», - наголосив Володимир Прокопів.

Документ про саморозпуск підписали 18 з 22 членів фракції на загальних зборах депутатів. Відповідне рішення було ухвалено 10 вересня. Планується, що тепер у Київраді буде створена нова депутатська група.

«Я хотів би подякувати всім за плідну співпрацю у форматі, який існував до цього моменту. Київська команда продовжує працювати далі. Ми найближчим часом повідомимо про формування нової депутатської групи. Про її назву і всі формальні процедури буде оголошено найближчим часом», - зазначив депутат Київради, екс-голова фракція «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Гусовський.

Нагадаємо, 6 вересня Сергія Гусовського та ще трьох членів фракції «Самопоміч» у Київраді було виключено з партії за нанесення репутаційної шкоди. Причиною такого рішення було названо голосування за земельні питання на користь члена фракції Романа Марченка.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про уповноваження посадових осіб (інспекторів з паркування) Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про додаткові заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань, пов'язаних із експлуатацією полігону твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області, та його закриття
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо обсягів субвенції в галузі освіти
  • Про деякі питання організації зарахування дітей до комунальних закладів дошкільної освіти міста Києва
  • Про звернення до Верховної Ради України щодо зміни меж міста Києва
  • Про поновлення договору оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АВІАКОМ" для експлуатації комплексу автосервісу в складі АЗС, СТО з мийкою, магазину супутніх товарів на Харківському шосе, 203 у Дарницькому районі м. Києва та внесення змін до нього (А-21885)
  • Про передачу земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АННА-ФЛЕКС» для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого монтажного управління-3 (СМУ-3) на вул. Алма-Атинській, 12-Б літ. А у Дніпровському районі м. Києва А-25195
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Центральному територіальному управлінню капітального будівництва для будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями соціально-громадського призначення (дошкільний навчальний заклад) на вул. Симиренка, 20 - 26 у Святошинському районі м.
  • Про приватизацію земельної ділянки громадянці Медвідь Ніні Степанівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Маршака, 62 у Святошинському районі м. Києва П-9855
  • Про приватизацію земельної ділянки громадянці Фастовець Вірі Семенівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Енгельса, 32 у Дарницькому районі м. Києва П-9841