Герої Небесної Сотні назавжди є й будуть всеукраїнським символом боротьби за вільну та незалежну Україну

Tool items

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко разом з родинами Героїв Небесної Сотні взяв участь у покладанні квітів на Алеї Героїв Небесної Сотні. День Героїв Небесної Сотні відзначають щороку 20 лютого. 

За словами Володимира Бондаренка, десять років минуло з часу трагічних подій Революції Гідності.

«Герої Небесної Сотні повстали проти несправедливості та диктатури прокремлівської влади на шляху до європейського майбутнього України. Цього дня десять років тому загинули найбільше учасників Революції Гідності. Серед загиблих були люди різні за віком та сферою діяльності, проте їх об’єднувало одне бажання – Україна має бути демократичною та незалежною державою. З того часу і до тепер триває велика війна. Ворог прагне знищити нашу націю, стерти Україну з карти світу. Тисячі учасників Революції Гідності продовжують боротьбу в лавах ЗСУ. Ми не здаємось і йдемо вперед до Перемоги! Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні та всім борцям за Україну, які пішли від нас на щиті», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що пам'ять про самопожертву та незламність Героїв Небесної Сотні назавжди буде з усім українським народом. Ми не забудемо і не пробачимо ніколи.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
  • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про передачу громадянину Пшеничному Ростиславу Івановичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва у пров. Лісостеповому - 1, буд. 15 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО «СТАДНЕ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (483279522)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 18 червня 2004 року № 63-6-00134, укладеного між Київською міською радою та фізичною особою - підприємцем Джерою Сергієм Петровичем для будівництва, експлуатації і обслуговування комплексу відпочинку (кафе з літнім майданчиком) на вул. Центральній у Дарницькому районі м. Києва (459363362)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 № 18/6234 «Про порядок укладання мирних угод у спорах щодо майна територіальної громади міста Києва у процесі їх розгляду в судах загальної юрисдикції»
  • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»