Григорій Маленко: У Дарницькому районі стартував пілотний проєкт безбар’єрного пересування для маломобільних груп населення

Tool items

З метою створення комфортних умов для переміщення маломобільних груп населення у Дарницькому районі стартував пілотний проєкт безбар’єрного пересування.

Про це повідомив у мережі Facebook депутат Київської міської ради Григорій Маленко.

За словами Григорія Маленка, проєкт безбар’єрного пересування для маломобільних груп населення – є важливий, тому необхідно докласти максимум зусиль задля того, щоб пандуси та з’їзди були доступними.

«У деяких місцях висота бордюрного каменю – п’ять сантиметрів. Тому спільно з депутатським корпусом та громадськістю вже було підготовлено низку звернень до Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації з відповідним переліком об’єктів, які потребують ремонту та додаткового оснащення», – наголосив Григорій Маленко.

Депутат додав, що Дарницька РДА розглянула перелік запропонованих об’єктів, та найближчим часом розпочне роботи з пониження бортового каменю тротуарів та пішохідних доріжок.

«Прошу всіх дарничан долучатися до якісних змін у нашому районі. Для цього необхідно зробити фото та вказати адреси об'єктів, які у подальшому необхідно включити до списку безбар'єрності, та передати до Дарницької РДА на опрацювання», – зазначив Григорій Маленко.

Перша черга реалізації проєкту буде відбуватися за наступними адресами:
– вул. Анни Ахматової, 35/37;
– починаючи з просп. Петра Григоренка, 22/20 до вул. Анни Ахматової, 32/18;
– вул. Драгоманова, 7 до вул. Драгоманова, 1-л;
– вул. Драгоманова, 8 – вул. Драгоманова, 4-а;
– просп. Петра Григоренка, 36;
– вул. Ревуцького, 15;
– вул. Харківське шосе, 121, 176-г.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)