Комісія Київради звернулась до Верховної Ради з проханням прискорити прийняття законопроекту, що сприятиме старту діяльності "Київтеплоенерго"

Tool items

Комісія Київради звернулась до Верховної Ради з проханням прискорити прийняття законопроекту, що сприятиме старту діяльності "Київтеплоенерго" 

Комісія Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу звернулась до Верховної Ради України з проханням прискорити розгляд та прийняття проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зміни права власності та особливості правонаступництва у сфері енергопостачання) №8012 від 07.02.2018 року. Відповідного листа направлено сьогодні на ім'я голови Верховної Ради України Андрія Парубія. 

За умови прийняття законопроекту комунальне підприємство "Київтеплоенерго" зможе забезпечити стабільне тепло- та водопостачання після завершення угоди з ПАТ "Київенерго". Документ надає підприємству правові підстави здійснювати господарську діяльність, використовуючи ліцензії ПАТ "Київенерго". Адже процедура отримання в НКРЕКП ліцензій може зайняти кілька місяців і вимагає від підприємства даних та показників, які можна отримати лише після фактичного початку роботи.

Нагадаємо відповідно до рішення Київської міської ради 27 квітня 2018 року припиняється дія угоди між КМДА та АЕК (нині - ПАТ) «Київенерго» на управління об'єктами теплоегергетичного комплексу. Планується, що функції «Київенерго» візьме на себе комунальне підприємство «Київтеплоенерго». Для початку повноцінної роботи КП необхідно отримати відповідні тарифи та ліцензії. Однак, за нормами чинного законодавства, для отримання ліцензій та тарифів КП «Київтеплоенерго» має подати розрахунки, що базуються на основі фактичних технічних характеристик та показників об’єктів теплопостачання. При цьому процедура передачі на баланс цих об'єктів теплопостачання досі триває. Тому отримання ліцензій – складний процес, що може зайняти тривалий період часу.

Для того, щоб уникнути технічних та технологічних ризиків, забезпечити безперебійність надання послуг киянам, міська влада ініціювала та наполягає на прийнятті законопроекту №8012. «Київтеплоенерго» використовуватиме тарифи «Київенерго» поки триватиме процес отримання на баланс майна та входження в повноцінну роботу з надання послуг.

Комісія наполягає на прискоренні прийняття цього  законопроекту, оскільки від цього залежить питання стабільного життєзабезпечення столиці. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)