Кияни та гості міста продовжують досліджувати гастрономічні традиції столиці

Tool items

Кияни та гості столиці 25 вересня відвідали туристичний маршрут «Київ гастрономічний». Екскурсію розроблено Управлінням туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації спільно з КНП «Київський центр розвитку туризму».  

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марина Радова, маршрут «Київ гастрономічний» – це про смачні страви та напої, які вже встали місцевим брендом столиці. 

«Під час екскурсії учасники дізнались особливості київської кухні та найвідоміших страв, які є візитівкою столиці не лише в Україні, але й у всьому світі. Незмінний гід Владислав Белан розповів багато цікавого про котлету по-київськи, київський торт, перепічку, каву та багато інших смаколиків, які вважаються фірмовими стравами столиці», – розповіла Марина Радова.  

Начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації додала, що маршрут розроблений відповідно до умов воєнного стану, тому в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії можуть безперешкодно пройти в укриття, які розташовані неподалік.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)