Київ долучився до міжнародного саміту European University for Well-Being та домовився про співпрацю з французьким муніципалітетом

Tool items

Делегація Київської міської ради та Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяла участь у міжнародному саміті European University for Well-Being у місті Нант (Франція). Очолив делегацію заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, до її складу також увійшов депутат Київської міської ради Леонід Ємець. 

Як зазначив Володимир Бондаренко, на саміті науковці, освітяни, представників громадських організацій та муніципалітетів з різних європейських міст обговорювали актуальні питання укріплення партнерства, а також обмінялись своїми практиками та ідеями щодо покращення якості життя на рівні міст, регіонів і країн.

«Спільно з європейськими колегами фокусувались на планах подальшої взаємодії з метою залучення допомоги та ресурсів в Україну. Домовились із Нантом про співпрацю у ряді проєктів, зокрема щодо підготовки Києва до зими, допомоги внутрішньо переміщеним особам та програмі з ментального здоровʼя. Остання може бути реалізована спільно із київськими закладами вищої освіти та Нантським університетом. Мер Нанта Йоганна Роллан також виступила із ініціативою взяти на себе координацію допомоги Києву не тільки метрополії Нанта, але і інших міст регіону. Підтримка України та українців у Франції вражає», – наголосив Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».
  • Про внесення змін та доповнень до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 та Положенням про постійні комісії Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.02.2024 № 7796/7837
  • Про затвердження Угоди про підготовку кредитного фінансування
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки»
  • Про безоплатне прийняття з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва окремого індивідуально визначеного майна
  • Про передачу громадянину Саржицькому Володимиру Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 2-а (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (496273709)
  • Про передачу громадянину Кирилову Павлу Валентиновичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Підбірній, 2 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (392721044)
  • Про передачу громадянину Савінову Володимиру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 3 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (506127465)
  • Про поновлення акціонерному товариству «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди від 18 червня 1999 року № 69-5-00024 для експлуатації та обслуговування будинку відділення № 5394 банку на вул. Вадима Гетьмана, 26-а у Солом'янському районі м. Києва (340576892)