Київ представили на провідній виставці ділового туризму «IMEX Frankfurt»

Tool items

Київ взяв участь у щорічній Міжнародній виставці ділового туризму, подорожей, зустрічей та заходів «IMEX Frankfurt» (Worldwide Exhibition for Insentive Travel, Meetings and Events). Виставка відбулася 23-25 травня у німецькому місті Франкфурт-на-Майні для представлення MICE-можливостей міст і країн світу. Про це повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА.

Уже вдруге керівництво міжнародного туристичного заходу надало можливість столиці України взяти участь у виставці на безоплатній основі серед 70 країн світу. Місто представили з головним меседжем: «Київ MICE HUB чекає на вас після Перемоги!».

«Через повномасштабне вторгнення туристична сфера України та Києва зокрема другий рік несе збитки. У нас не проходять масштабні заходи, і ми не можемо з огляду на безпекову ситуацію запрошувати організаторів подій, а також туристів відвідати Київ. Попри це ми продовжуємо промоцію саме туристичного потенціалу столиці, адже враховуючи неабияке зацікавлення світової спільноти нашим містом, відразу після Перемоги ми очікуємо на значні туристичні потоки», – розповіла начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова.

Делегація Києва презентувала туристичний потенціал, MICE-можливості і стан сфери гостинності української столиці в умовах повномасштабного вторгнення, а також взяла участь у «IMEX Policy Forum», провела зустрічі з керівниками провідних міжнародних туристичних організацій «City Destinations Alliance» щодо можливості участі в новому проєкті для європейських міст «VivaCITY Challenge» та «ICCA» (International Congress and Convention Association) щодо продовження членства в асоціації на безоплатній основі.

У роботі стенду взяла участь президентка Асоціації в’їзних туристичних операторів України Марина Антонюк, яка надала інформацію відвідувачам про напрями солідарного та волонтерського туризму. Також на стенді представили інформаційні матеріали Асоціації готелів та курортів України.

За результатами виставки делегація Києва отримала запити на проведення ділових заходів у столиці після Перемоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»