Київ представили на провідній виставці ділового туризму «IMEX Frankfurt»

Tool items

Київ взяв участь у щорічній Міжнародній виставці ділового туризму, подорожей, зустрічей та заходів «IMEX Frankfurt» (Worldwide Exhibition for Insentive Travel, Meetings and Events). Виставка відбулася 23-25 травня у німецькому місті Франкфурт-на-Майні для представлення MICE-можливостей міст і країн світу. Про це повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА.

Уже вдруге керівництво міжнародного туристичного заходу надало можливість столиці України взяти участь у виставці на безоплатній основі серед 70 країн світу. Місто представили з головним меседжем: «Київ MICE HUB чекає на вас після Перемоги!».

«Через повномасштабне вторгнення туристична сфера України та Києва зокрема другий рік несе збитки. У нас не проходять масштабні заходи, і ми не можемо з огляду на безпекову ситуацію запрошувати організаторів подій, а також туристів відвідати Київ. Попри це ми продовжуємо промоцію саме туристичного потенціалу столиці, адже враховуючи неабияке зацікавлення світової спільноти нашим містом, відразу після Перемоги ми очікуємо на значні туристичні потоки», – розповіла начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова.

Делегація Києва презентувала туристичний потенціал, MICE-можливості і стан сфери гостинності української столиці в умовах повномасштабного вторгнення, а також взяла участь у «IMEX Policy Forum», провела зустрічі з керівниками провідних міжнародних туристичних організацій «City Destinations Alliance» щодо можливості участі в новому проєкті для європейських міст «VivaCITY Challenge» та «ICCA» (International Congress and Convention Association) щодо продовження членства в асоціації на безоплатній основі.

У роботі стенду взяла участь президентка Асоціації в’їзних туристичних операторів України Марина Антонюк, яка надала інформацію відвідувачам про напрями солідарного та волонтерського туризму. Також на стенді представили інформаційні матеріали Асоціації готелів та курортів України.

За результатами виставки делегація Києва отримала запити на проведення ділових заходів у столиці після Перемоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про затвердження змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5933/5974 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ» ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд стоматологічної поліклініки на вул. Вербицького Архітектора, 3-б у Дарницькому районі міста
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662945310)
  • Про перейменування вулиці Анатолія Пантелькіна у Святошинському районі міста Києва
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ВАНГАРД» земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Автозаводській, 76 в Оболонському районі міста Києва (241249191)
  • Про перейменування вулиці Сєченова у Голосіївському районі міста Києва