Київ та Львів обмінюються досвідом надання медичних послуг

Tool items

Депутати Київської міської ради, на чолі з головою постійної комісії з питань охорони здоров'я, сім'ї та соціальної політики Мариною Порошенко, та депутати Львівської міської ради обмінялись досвідом надання медичних послуг у містах.

Депутати двох міст провели спільну зустріч у Київській міській раді, а також відвідали Свято-Михайлівську клінічну лікарню, Міську клінічну лікарню №1 та Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району. 

За словами Марини Порошенко, в умовах війни медики, як і військові, знаходяться на передовій порятунку українців.

«Для того, щоб максимально підтримати медиків необхідна чітка узгодженість дій як на державному, так і на місцевому рівні. Разом з львівськими колегами обговорили питання як розширити кількість медичних послуг та покращити їх якість, розповіли про дієві механізми підтримки пацієнтів та медичного персоналу. Також обмінялись досвідом реалізації міських цільових програм, впроваджених у наших містах. Вони спрямовані на профілактику та скринінг ряду захворювань, забезпечення пацієнтів необхідними медикаментами, а заклади обладнанням, підтримку ментального здоров’я та ефективну взаємодію між хворими й лікарями. Крім того, обговорили проблеми, які постають перед галуззю охорони здоров’я у звʼязку із повномасштабним вторгненням та виклики до яких маємо готуватися на період повоєнного відновлення», – наголосила Марина Порошенко.

Депутатка впевнена, що ця зустріч стане поштовхом для нових ефективних рішень в охороні здоров’я двох міст.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянину Янковському Ігорю Івановичу та громадянці Кришталь Інні Іванівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Орхідейній, 92 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (539827998)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕМБЕР РІАЛ ЕСТЕЙТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування офісного комплексу на вул. Васкула Ореста, 13 у Святошинському районі міста Києва (656404484)
  • Про передачу громадянину Ференцю Олександру Борисовичу земельної ділянки в оренду для обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури (заїзди, виїзди) (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Івана Огієнка, 15 у Солом'янському районі міста Києва (798258392)
  • Про передачу громадянці Москаленко Ірині Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Бобринецькій, 40б у Деснянському районі міста Києва (555327054)
  • Про передачу громадянину Школьному Олександру Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Береста Олексія, 8а у Святошинському районі міста Києва (433273183)