Київська міська рада продовжує розгляд в установленому порядку електронної петиції щодо будинку на вулиці І. Франка, 26

Tool items

Попри завідомо неправдиві заяви окремих активістів, Київська міська рада продовжує розгляд в установленому порядку електронної петиції 12804 щодо будинку на вулиці І. Франка, 26.

У Київській міській раді нагадали, що Департамент охорони культурної спадщини КМДА назвав «сумнівною» інформацію, на базі якої підготовлено проєкт облікової документації на вказаний будинок.

«Одночасно, постать Отто Шмідта, імʼя якого пропонують додатково увічнити активісти, має бути розглянута і з точки зору деколонізації, оскільки останній був відомим діячем часів радянського союзу», – зазначили в Київській міській раді.

Додамо, що будівля на вул. І. Франка, 26 на обліку, як пам’ятка або об’єкт культурної спадщини не перебуває. Дана будівля наказом Міністерства культури і туризму України від 16.06.07 №662/0/16-07 визнана такою, що не підлягає занесенню до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за адресою: вул. Франка, 26-б.

Міська влада в чергове закликає перевіряти інформацію із офіційних джерел.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)