Київська міська рада захистила від забудови 29,9 гектара землі та передала її для облаштування парків та скверів

Tool items

Київська міська рада на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання, яке відбулось 09 листопада, ухвалила 21 рішення за якими надала КО «Київзеленбуд» дозволи на оформлення та оформила у постійне користування 29,9 гектара парків та скверів у Києві. 

Як наголосив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко на особистій сторінці у мережі Facebook, вказані рішення дозволять убезпечити парки та сквери столиці від будь-яких намірів їх забудови, оскільки вони мають бути доступними для всіх мешканців. 

Від потенційної забудови будуть захищені зелені зони у семи районах столиці. 

Голосіївський район: 
– у селищі Чапаєвка, вздовж Столичного шосе (на схилах Лисої гори), на вул. Володимиро-Либідській, вздовж вул. Кишинівської та вул. Азовської, на просп. Голосіївському, 96, на вул. Новопирогівській, 29. 

Дніпровський район: 
– на вул. Будівельників, 40 (між вул. Гетьмана Павла Полуботка та просп. Броварським). 

Подільський район: 
– на вул. Красицького, на вул. Боричів Тік, 17, 19, 21. 

Солом’янський район: 
– на вул. Клінічній, на вул. Кадетський Гай, вздовж вул. Кишинівської та вул. Бориса Гаріна, між будинками № 34, 36 та 38 на вул. Вадима Гетьмана, на вул. Романа Ратушного, 8-а, на вул. Миколи Амосова. 

Дарницький район: 
– на вул. Євгенія Харченка, 47-а, на вул. Лісній 1. 

Святошинський район: 
– вздовж будинків № 79, 77/1, 75/2 на Берестейському просп., вздовж будинку №13 по просп. Академіка Палладіна. 

Шевченківський район: 
– біля будинків № 61, 61-а, 61-б, 61-б на вул. Данила Щербаківського та будинку 9 на вул. Стеценка, на вул. Саксаганського, 118. 

«Крім цього, Київська міська рада ухвалила рішення про закріплення за лісопарковими господарствами 694,5 гектара лісових зон. Таким чином, юридичне оформлення цих земельних ділянок унеможливлює їх подальше перепрофілювання», – зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 року № 953 «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану» та ведення суспільного діалогу
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.12.2018р. № 242/6293 «Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій на проспекті Перемоги, №73-а у Святошинському районі м. Києва»
  • Про зміну найменування Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:62:033:0024) комунальної власності територіальної громади міста Києва для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Кіото, 5-9 у Деснянському
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:79:364:0067) для будівництва житлового комплексу з об’єктами культурно-побутового, соціального призначення у кварталі, обмеженому вулицями Степана Рудницького, Самійла Кішки, Юлії Здановської, Композитора Мейтуса у Голосіївському
  • Про відмову громадянину Медведєву Богдану Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вешенському, 53 у Деснянському районі міста Києва (469012920)