Майже 400 дітей із родин учасників АТО/ООС зможуть відвідати Київський зоопарк на благодійній основі

Tool items

Київський зоологічний парк загальнодержавного значення спільно з Київським міським центром допомоги учасникам антитерористичної операції організували соціальну акцію, у рамках якої близько 400 дітей учасників АТО/ООС зможуть відвідати зоопарк на благодійній основі. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Багато учасників АТО/ООС зараз боронять нашу державу від повномасштабної російської агресії. Ми розуміємо, що для їхніх родин – це важкий період, коли щодня переживаєш за своїх рідних. Така акція допоможе дітям і дорослим розвантажитися психологічно та отримати позитивні емоції. Це не одноразова акція, і такі заходи будуть проводитися надалі. Я дякую Київському зоопарку за таку чудову ініціативу», – зазначила Марина Хонда.

Директор зоопарку Кирило Трантін зауважив, що така акція є продовженням постійної соціальної роботи зоопарку.

«Для нас це маленький внесок у спільну боротьбу – допомога дітям та сім’ям наших захисників. Слід також зазначити, що в умовах війни зменшились можливості роботи з учнями навчальних закладів, тож спільна соціальна робота з Київською адміністрацією – прекрасна нагода для нашого соціокультурного закладу продовжити нести знання і позитивні емоції. Ми готові продовжувати цю добру практику і надалі», – розповів Кирило Трантін.

Для того, щоб відвідати зоопарк, необхідно було заповнити відповідну форму на сторінці Київського міського центру допомоги учасникам антитерористичної операції. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»