Міський комітет доступності відновив роботу, щоб напрацювати нові шляхи розширення безбар'єрного середовища

Tool items

У столиці відновили роботу міського комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Засідання комітету відбулось у Київській міській раді за участі керівників Департаментів КМДА, депутатів Київської міської ради, відповідальних за безбар’єрність у районах міста, представників громадських організацій людей з інвалідністю, представників Громадської ради при КМДА та зацікавлених киян.

Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з питань прав осіб з інвалідністю, голова комітету доступності Леся Петрівська, це перше засідання комітету з часу початку повномасштабної війни. 

«Починаємо новий етап формування інклюзивного середовища у столиці. Питань дуже багато, зараз доступність є одним з основних пріоритетів міста. Поступово будемо розглядати кожне питання, надавати експертну оцінку та виносити ініціативи на розгляд Київської міської ради. Нам важливо створити комфортні умови для життя усіх киян. Однак законодавча база у сфері створення безбар’єрної інфраструктури недосконала, тому, окрім напрацювань практичних рішень, будемо наполягати на вдосконаленні нормативно-правового регулювання. Також у планах долучити до роботи комітету наших Захисників та Захиснць, які набули інвалідності внаслідок бойових дій. Їх думка дуже важлива для нас та буде врахована під час формування цільових програм», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з питань прав осіб з інвалідністю додала, що доступність на часі, і сьогодні, як ніколи, питання безбар'єрності потребує нового підходу та рішень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянину Янковському Ігорю Івановичу та громадянці Кришталь Інні Іванівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Орхідейній, 92 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (539827998)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕМБЕР РІАЛ ЕСТЕЙТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування офісного комплексу на вул. Васкула Ореста, 13 у Святошинському районі міста Києва (656404484)
  • Про передачу громадянину Ференцю Олександру Борисовичу земельної ділянки в оренду для обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури (заїзди, виїзди) (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Івана Огієнка, 15 у Солом'янському районі міста Києва (798258392)
  • Про передачу громадянці Москаленко Ірині Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Бобринецькій, 40б у Деснянському районі міста Києва (555327054)
  • Про передачу громадянину Школьному Олександру Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Береста Олексія, 8а у Святошинському районі міста Києва (433273183)