Містобудівна комісія підтримала виділення ділянки у 1,22 га Музею Революції Гідності

Tool items

Містобудівна комісія підтримала виділення ділянки у 1,22 га Музею Революції Гідності

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили надання Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування музейного комплексу.

Відповідна земельна ділянка має площу площею 1,22 гектара. Вона знаходиться на алеї Героїв Небесної Сотні (Інститутська),3, що у Печерському районі столиці.

«Постійна комісія одноголосно підтримала надати Музею Революції Гідності у постійне користування землю для будівництва, експлуатації, та обслуговування меморіально-музейного комплексу на алеї Героїв Небесної Сотні. Сьогодні ця ділянка знаходиться у комунальній власності Києва. Це наш обов’язок – пам’ятати та схиляти голови перед захисниками нашої країни», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко.

Також депутати підтримали проект рішення, яким надають Національному музею «Меморіал жертв Голодомору», що на Лаврській, 3 у Печерському районі Києва, дві земельні ділянки у постійне користування. Площа зазначених територій становить 4,4 га та 0,7га.

Реалізація даних рішень не потребує витрат з міського бюджету. Відповідно до Податкового Кодексу України розмір земельного податку складатиме 0 гривень 00 копійок.

Обидва документи мають затвердити депутати на найближчій сесії Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.09.2020 № 460/9539 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про деякі питання розробки, затвердження та реалізації містобудівної документації в місті Києві
  • Про передачу громадянину Шинкаренку Валентину Романовичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вуликовій, 17 у Дарницькому районі міста Києва (418289868)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАКСИМУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському районі міста Києва (343922200)
  • Про відмову громадянці Шабаш Галині Антонівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення індивідуального садівництва на вул. 206-тій Садовій, діл. 5 (ГО «СТ «Приозерне») у Дніпровському районі міста Києва (350148447)
  • Про присвоєння назви проїзду у Печерському районі міста Києва