На одній зі столичних лікарень встановили меморіальну табличку на знак подяки місту Брюссель за значну допомогу Києву у подоланні наслідків російської агресії 

Tool items

Мер міста Брюссель Філіп Клоз та заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко відкрили меморіальну табличку на реабілітаційному корпусі однієї зі столичних лікарень на знак подяки місту Брюссель за облаштування сучасного реабілітаційного відділення для українських Захисників та Захисниць та всебічну підтримку Києва у подоланні наслідків російської агресії.

Мер Брюсселя Філіп Клоз зауважив, що для нього це дуже емоційний момент, оскільки з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України влада Брюсселю одразу відреагувала і захотіла допомогти.

«З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України одразу ж дуже сильно хотів приїхати до України з допомогою. І найперша допомога, яку ми змогли надати це, звичайно, була підтримка в медичній сфері. Оскільки кількість поранених вже тоді була дуже велика. На початку 2022 року ми сподівались хоч якимось чином підтримати Україні у медичній сфері, та приїхали до Києва. Завдяки професіоналізму медичного персоналу Києва було знайдено порозуміння з нашими лікарями з Брюсселю. Ті потреби, які мала на той час київська лікарня, були почуті у Брюсселі. Ми об'єднали різні фонди, щоб заручитись підтримкою та придбати необхідне медичне обладнання, яке передано Києву. На своєму прикладі місто Брюссель показує всім європейським містам, що кожен має щось вкладати заради допомоги Україні. Сподіваюсь, що наша співпраця між містами буде набагато довшою та міцнішою в майбутньому», – наголосив Філіп Клоз.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, Київ вдячний Брюсселю за постійну та значну допомогу та підтримку, яку столиця України отримує з часу повномасштабного вторгнення росії.

«Брюссель докладає над свої зусилля, щоб допомогти Києву та Україні. Це пряма інвестиція у наш захист. Міська влада та мешканці столиці Бельгії безперервно надають нам гуманітарну допомогу та всебічну підтримку. Зокрема налагоджено пряму співпрацю Київської міської лікарні з госпіталем Брюсселю щодо реабілітації наших поранених Захисників та Захисниць. Левова частка медичного обладнання київської лікарні придбана за кошти Брюсселю. Крім цього, наші медики перебувають на постійному зв’язку з брюссельськими колегами та переймають кращі практики. Завдяки цьому ми побачили унікальну історію коли наші військові успішно реабілітуються після найважчих бойових поранень. Співпраця Києва та Брюсселю буде зміцнюватись й надалі у час війни та згодом після української перемоги», – додав Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»