Олеся Зубрицька: Безбар'єрність простору включає доступність не лише окремих об'єктів, а й шляхів руху до них

Tool items

Безбар'єрність простору включає доступність не лише окремих об'єктів, а й шляхів руху до них. Про це повідомила депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я, сім'ї та соціальної політики.

За словами депутатки, один з наслідків війни – це збільшення кількості людей з інвалідністю, які повинні бути інтегровані у всі сфери життя суспільства і, в першу чергу, мати фізичний доступ до всіх об'єктів у місті.

«Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська протягом останніх двох років активно співпрацює з Департаментом транспортної інфраструктури КМДА. І наголошує, що при виконанні всіх робіт щодо створення безбар'єрного середовища у місті Києві важливо здійснювати постійну міжвідомчу комунікацію при плануванні робіт. Оскільки є багато суміжних територій, які мають різних балансоутримувачів, всі структурні підрозділи, які здійснюють роботи щодо доступності інфраструктури мають проводити міжвідомчі наради. І робити так, щоб не лише окремий об'єкт був доступний, а й були забезпечені безперешкодні шляхи руху до нього», – наголосила Олеся Зубрицька.

Депутатка додала, що мова йде про забезпечення доступності не тільки для людей, які пересуваються у кріслі колісному, але і для  людей з порушеннями зору, слуху та інших маломобільних груп населення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Брагінського В.В.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Кушніра І.І.
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо термінового вирішення питання виходу підприємств централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з кризового фінансового стану
  • Про додаткові заходи щодо підтримки сил безпеки і оборони з метою забезпечення національної безпеки та відсічі збройної агресії російської федерації проти України
  • Про передачу громадянці Аксютіній Жанні Валеріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Ушицькій, 34 у Деснянському районі міста Києва (634812739)
  • Про передачу громадянці Черняк Валентині Петрівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Соборній, 10 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (651442765)
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Представництва Європейського Союзу в Україні щодо доповнення програми фінансової підтримки України від Європейського Союзу (Ukraine Facility) заходами, пов’язаними з фінансуванням відновлення, модернізації, і реформування галузі водопостачання та водовідведення
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:72:224:0004) для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на просп. Повітряних Сил, 41 у Солом’янському районі міста Києва (610792587)
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПРЕСВІТЕРІАНСЬКОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ «ШЛЯХ ЖИТТЯ» У ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА земельної ділянки в постійне користування для влаштування зеленої зони навколо молитовного будинку на просп. Оболонському, 52-Б в Оболонському районі міста Києва (324353033)