«Плече побратима»: У парку «Муромець» для учасників «Революції Гідності» та ветеранів російсько-української війни пройшов реабілітаційно-спортивний захід

Tool items

У столиці учасники «Революції Гідності» та ветерани російсько-української війни взяли участь у ІІІ психологічно-реабілітаційних зборах «Плече побратима». 

Захід відбувся за підтримки Київської міської державної адміністрації та заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка.  

Як зазначив Володимир Бондаренко, добровольці та військові навіть після важких поранень поступово адаптуються в соціумі – у цьому їм допомагає спорт.

«Необхідно надавати українським захисникам і захисницям комплексну фізичну та психологічну реабілітацію. Учасники «Революції Гідності» та російсько-української війни під час заходу освоїли нові види спорту, серед яких плавання на каяках і серфінг, а також спробувати каністерапію. Усіх їх об’єднує жага до української перемоги та любов до Батьківщини», – зазначив Володимир Бондаренко. 

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що міська влада підтримує громадські ініціативи та соціальні проєкти, які спрямовані на адаптацію та соціалізацію ветеранів війни.

Організаторами зборів виступили: засновниця та координаторка проєкту «Плече побратима», волонтерка, засновниця ГО «Родини Небесної Сотні», президентка БФ «Нове Відродження України» Юлія Цепун; військовий, волонтер Юрій Зозуля; військовий, волонтер, ветеран російсько-української війни Сергій Храпко; військовий, волонтер, засновник БФ «Нове Відродження України» Ярослав Бондаренко; військовий, волонтер, поранений учасник «Революції Гідності» Святослав Бойко; волонтер, засновник ГО «Фонд Інноваційних Оборонних Технологій «Вільне Покоління» Ігор Іванов.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)