Постанова № 132

 

Про відмову в реєстрації представників Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» у територіальних виборчих комісіях з правом дорадчого голосу на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради  25 жовтня 2020 року

 

28 вересня 2020 року до Київської міської територіальної виборчої комісії надійшло 13 заяв від Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» про реєстрацію представників у територіальних виборчих комісіях з правом дорадчого голосу  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, кандидатури яких були затверджені рішенням Проводу Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» №1/26.20.

Розглянувши зазначені документи, Київська міська територіальна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Зокрема, у відповідних заявах Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» некоректно зазначені назви територіальних виборчих комісій, утворених у місті Києві. Так, наприклад, замість назви Голосіївська  районної у місті територіальної виборчої комісії зазначено «територіальна виборча комісія в окрузі №1».

Крім того, оскільки, частиною першою статті 236 передбачено, що організація партії, яка висунула кандидатів у депутати Автономної Республіки Крим, обласної, районної, районної у місті, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше), має право делегувати одного представника до територіальної виборчої комісії з правом дорадчого голосу, який уповноважений представляти інтереси організації партії у територіальній виборчій комісії під час виборчого процесу. Київська міська організація політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» подала дві заяви про реєстрацію двох представників в одній районній у місті територіальній виборчій комісії – Деснянській районній у місті територіальній виборчій комісії, а саме про реєстрацію представників з правом дорадчого голоса в «територіальній виборчій комісії в окрузі № 3» та в «територіальній виборчій комісії в окрузі № 4».

Крім того, абзацом першим частини третьої статті 236 визначено, що заява про реєстрацію представника організації партії у виборчій комісії, підписана керівником організації партії та скріплена печаткою організації партії, копія рішення керівного органу організації партії про затвердження кандидатури представника організації партії у територіальній виборчій комісії можуть подаватися до відповідної виборчої комісії одночасно із заявою про реєстрацію кандидатів у депутати від організації партії.

Оскільки заява про реєстрацію кандидатів у депутати від організації партії подається тільки до територіальної виборчої комісії, що встановлює результати виборів, випливає, що організація партії може подати тільки заяву про реєстрацію тільки одного представника до територіальної виборчої комісії, що встановлює результати виборів. При цьому організація партії має право подавати таку заяву як одночасно з заявою про реєстрацію кандидатів у депутати від організації партії, так і пізніше в будь-який час до завершення виборчого процесу.

Крім того, частина десята статті 236 визначає, що керівний орган організації партії, який приймав рішення про затвердження представника організації партії у виборчій комісії чи уповноваженої особи організації партії, у будь-який час до завершення виборчого процесу може прийняти рішення про відкликання представника організації партії у виборчій комісії чи уповноваженої особи організації партії та про затвердження іншої кандидатури замість відкликаної.

Враховуючи викладене, відповідно до абзацу другого частини четвертої статті 236 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації представників Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР» у територіальних виборчих комісіях з правом дорадчого голосу  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року:

Виноградова Діана Олександрівна

Єрмілов Вадим Юрійович

Паренюк Альбіна Вільямівна

Федорець Святослава Борисівна

Лебедь Вячеслав Миколайович

Мислович Станіслав Михайлович

Шиян Оксана Василівна

Бутко Максим Валерійович

Загазей Володимир Іванович

Бігун Петро Анатолійович

Малєванов Ростислав Ігорович

Сидоренко Богдан Петрович

Колесников Юрій Михайлович

2. Видати копію цієї постанови представнику Київської міської організації політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР».

3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії   _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                               (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                   О. ШОКІНА

                                                                                                              (підпис)                 

                              

 

 

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)