Постанова № 284

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського » на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року

 

До Київської міської територіальної виборчої комісії 15 жовтня 2020 року надійшло подання від Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського» про реєстрацію офіційних спостерігачів на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши подання Київської міської організації політичної партії  Перемога Пальчевського» від 15 жовтня 2020 року, керуючись частиною першою  статті 58 Виборчого кодексу України, Київська міська територіальна виборча комісія постановляє:

 

1.     Зареєструвати офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського» на чергових виборах депутатів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року згідно з додатками .

 

2. Видати посвідчення зареєстрованих офіційних спостерігачів представнику Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського».

 

3. Цю постанову оприлюднити на сторінці Київської міської територіальної виборчої комісії, яка знаходиться на веб-сайті Київської міської ради та на стенді Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

Голова Київської міської

територіальної виборчої комісії    _______________  В. КОРОЛЬКОВА

                                                                                                          (підпис)

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії    _______________  О. ШОКІНА

                                                                                                          (підпис) 

 

 

 

 

 

Додаток  № 1

до Постанови № 284

від 18.10.2020 р.

 

Список зареєстрованих офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського»  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25_жовтня 2020 року

 

№ з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена)

та по батькові (за наявності)

1

Думік Андрій Олексійович

2

Лазарчук Юліана Василівна

3

Арістов Денис Дмитрович

4

Остропальченко Ніна Володимирівна

5

Баб’яж Анна Іванівна

6

Архипенко Юлія Олегівна

7

Мельник Денис Олександрович

8

Архипенко Олександр Олександрович

9

Лиженко Владислав Миколайович

10

Нездимовський Олексій Анатолійович

11

Кухарський Вадим Володимирович

12

Хвостик Євгеній Іванович

13

Шаповалова Яніна Анатоліївна

14

Ткаченко Кирило Дмитрович

15

Тодоріка Максим Валентинович

16

Ріхов Валентин Ігорович

17

Грохольський Владислав Олександрович

18

Андрєєва Олена Валентинівна

19

Деркач Володимир Володимирович

20

Кельбас Олександр Сергійович

21

Марченко Роман Олегович

22

Осадча Діана Михайлівна

23

Годована Людмила Андріївна

24

Дорош Юрій Анатолійович

25

Королько Євгеній Миколайович

26

Горнєєва Марина Олександрівна

27

Маковецька Світлана Петрівна

28

Васюк Ірина Романівна

29

Лазарева Вікторія Сергіївна

30

Михальська Наталія Михайлівна

31

Кармаза Альона Віталіївна

32

Королько Яна Вікторівна

33

Березанська Вероніка Ігорівна

34

Романюк Анна Євгеніївна

35

Власов Гліб Олексійович

36

Бубнов Артем Віталійович

37

Перепелиця Георгій Романович

38

Березанський Ігор Павлович

39

Гавриляк Максим Сергійович

40

Рябова Катерина Юріївна

41

Шовтенко Максим Вікторович

42

Ліпашов Данііл Сергійович

43

Данильчук Володимир Миколайович

44

Ковчий Микола Васильович

45

Афанасьєва Дар'я Дмитрівна

46

Фурсов Богдан Вікторович

47

Барашев Максим Юрійович

48

Буяновський Ростислав Володимирович

49

Гончарук Каріна Костянтинівна

50

Лужняк Оксана Вікторівна

51

Новаковський Сергій Леонідович

52

Барма Віктор Федорович

53

Матяш Микита Олександрович

54

Карпенко Юрій Анатолійович

55

Степанюк Олена Вікторівна

56

Андрійчук Дмитро Анатолійович

57

Литвенюк Євгеній Петрович

58

Семьонов Олексій Олександрович

59

Добудько Ганна Ігорівна

60

Ромашко Тетяна Василівна

61

Темніков Ярослав Михайлович

62

Степаніщева Людмила Борисівна

63

Бородова Валерія Ігорівна

64

Тесленко Олександр Данилович

65

Козоріз Олександр Петрович

66

Солтисюк Наталія Іванівна

67

Брикса Вероніка Ігорівна

68

Шалига Богдан Васильович

69

Сіренко Олексій Володиимрович

70

Данилюк Вероніка Сергіївна

71

Ткаченко Ольга Олександрівна

72

Колеснік Ольга Петрівна

73

Колєснік Євгенія Олександрівна

74

Козюберда Ігор Андрійович

75

Маляр Андрій Анатолійович

76

Чалий Артем Максимович

77

Черняк Олександр Валентинович

78

Тукмачова Анна Олександрівна

79

Пономаренко Ельза Олександрівна

80

Солома Анна Федорівна

81

Скороход Христина Андріївна

82

Довгань Олег Миколайович

83

Мовчан Ніна Василівна

84

Білоцерковець Назарій Володимирович

85

Семенівський Андрій Ярославович

86

Довгань Ірина Романівна

87

Приходько Ірина Володимирівна

88

Мацкевич Лідія Петрівна

89

Нєдосєка Станіслав Валерійович

90

Громенко Єлизавета Сергіївна

91

Ільчук Олександр Петрович

92

Власенко Богдан Володимирович

 

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                              О. ШОКІНА

                                                                                                               (підпис)   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  № 2

до Постанови № 284

від 18.10.2020 р.

 

Список зареєстрованих офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії « Перемога Пальчевського »  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25_жовтня 2020 року

 

№ з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена)

та по батькові (за наявності)

1

Якушко Євген Олександрович

2

Пономаренко Ірина Анатоліївна

3

Васильчук Ігор Олександрович

4

Балашова Ольга Володимирівна

5

Васильчук Любов Михайлівна

6

Кирієнко Антоніна Миколаївна

7

Ромась Микола Іванович

8

Габрієль Олександр Ігорович

9

Старовойтов Максим Миколайович

10

Вініченко Світлана Іванівна

11

Логвиненко Ольга Володимирівна

12

Кайнарський Дмитро Олексійович

13

Хмельницький Богдан Олегович

14

Майорова Анастасія Олександрівна

15

Майоров Михайло Віталійович

16

Пустова Наталія Анатоліївна

17

Фохта Лариса Олександрівна

18

Лініченко Наталія Валентинівна

19

Хомутовська Юлія Григорівна

20

Ільчук Родіон Сергійович

21

Українська Марина Віталіївна

22

Яценко Олексій Олегович

23

Рогожук Ірина Петрівна

24

Бондар Оксана Володимирівна

25

Джунь Юлія Вікторівна

26

Гакал Валерія Юріївна

27

Міщенко Надія Микитівна

28

Тараненко Вікторія Євгенівна

29

Михайлов Костянтин Валентинович

30

Черкаська Любов Іванівна

31

Симонов Олександр Миколайович

32

Красовська Богдана Миколаївна

33

Бейко Олександр Володимирович

34

Старікова Ірина Василівна

35

Мелещенко Людмила Володимирівна

36

Руденко Алла Олександрівна

37

Бевзюк Олександр Петрович

38

Гавриловська Антоніна Іванівна

39

Гавриловська Валентина Іванівна

40

Ємельяненко Ольга Іванівна

41

Чумак Ірина Дмитрівна

42

Мількевич Лідія Петрівна

43

Шевченко Олена Іванівна

44

Денисюк Валентина Григорівна

45

Таран Олександр Олександрович

46

Чемерис Володимир Володимирович

47

Карпов Євгеній Олександрович

48

Антоненко Валентина Миколаївна

49

Нарівський Олександр Герасимович

50

Валеріанова Світлана Василівна

51

Чирковський Володимир Миколайович

52

Данилюк Інна Валентинівна

53

Юфимович Тимофій Володимирович

54

Юфимович Володимир Вікторович

55

Гринів Тетяна Ігорівна

56

Сотницький Руслан Іванович

57

Жиленко Олена Григорівна

58

Сотницький Роман Іванович

59

Задніпряна Валентина Іванівна

60

Пінега Сергій Михайлович

61

Пінега Наталя Іванівна

62

Мартиненко Ірина Макарівна

63

Корнієнко Леся Василівна

64

Сухенко Ніна Василівна

65

Алімова Анжеліка Олексіївна

66

Середюк Катерина Костянтинівна

67

Подолянко Катерина Петрівна

68

Новожилов Віктор Миколайович

69

Шевченко Ярослав Володимирович

70

Шевченко Володимир Григорович

71

Аравідова Сен-Петра Григорівна

72

Середюк Світлана Петрівна

73

Горбунов Віктор Володимирович

74

Сук Тетяна Іванівна

75

Сопрунець Галина Миколаївна

76

Кірпа Ірина Михайлівна

77

Самсонов Юрій Сергійович

78

Руденко Руслан Валентинович

79

Ванюхін Віталій Анатолійович

80

Філатов Сергій Дмитрович

81

Ходаківська Наталія Олексіївна

82

Шляхтиченко Марина Анатоліївна

83

Боднар Ірина Ігорівна

84

Дрига Діана Олегівна

85

Проценко Руслан Сергійович

86

Калініченко Катерина Сергіївна

87

Даниленко Олексій Сергійович

88

Бойцов Михайло Олександрович

89

Воробєй Сергій Васильович

90

Юшко Світлана Олександрівна

91

Сторожева Олена Іванівна

92

Анікеєва Таміла Володимирівна

93

Редько Катерина Володимирівна

94

Батченко Валентина Олександрівна

95

Горшкова Аліна Василівна

96

Зубець Сергій Петрович

97

Ділавєрова Лідія Василівна

98

Горчинський Михайло Вікторович

99

Мусійко Володимир Ізосимович

100

Осадцева Іраїда Михайлівна

101

Фещенко Ольга Іванівна

102

Геровська Емілія Юліанівна

103

Артеменко Олександр Вікторович

104

Прибелюк Юрій Яковлевич

105

Ферез Олександр Володимирович

106

Прищепа Володимир Федорович

107

Болсуновська Алла Павлівна

108

Ворона Надія Іванівна

109

Іванов Володимр Миколайович

 

 

 

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                              О. ШОКІНА

                                                                                                               (підпис)   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  № 3

до Постанови № 284

від 18.10.2020 р.

 

Список зареєстрованих офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії « Перемога Пальчевського »  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25_жовтня 2020 року

 

з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена)

та по батькові (за наявності)

1

Сіроштан Андрій Ігорович

2

Говорун Владислав Вячеславович

3

Федорчук Ігор Леонідович

4

Мельник Дмитро Сергійович

5

Коровін Антон Володимирович

6

Шпаковська Ніна Петрівна

7

Кравчук Анжела Миколаївна

8

Мініч Олена Дмитрівна

9

Русан Алла Миколаївна

10

Кунашенко Ірина Василівна

11

Костюченко Лариса Андріївна

12

Шепель Антоніна Петрівна

13

Кваша Сергій Володимирович

14

Вербовська Марина Анатоліївна

15

Борисов Максим Борисович

16

Оніщенко Валентина Борисівна

17

Рябініна Світлана Володимирівна

18

Тіщенко Іван Олегович

19

Тіщенко Ірина Іванівна

20

Донцов Владислав Олександрович

21

Чистов Богдан Владиславович

22

Узун Олена Миколаївна

23

Черних Микола Єгорович

24

Головач Віктор Олександрович

25

Любаранська Тетяна Анатоліївна

26

Іванченко Юлія Миколаївна

27

Романчук Марія Федорівна

28

Яценко Анатолій Васильович

29

Сальніков Микола Васильович

30

Нестеренко Лідія Костянтинівна

31

Кадинська Оксана Олегівна

32

Гетьман Віталій Сергійович

33

Нестеренко Олена Анатоліївна

34

Капустін Владислав Андрійович

35

Омельяненко Даніл Олександрович

36

Бондаренко Лєна Володимирівна

37

Пугач Вікторія Володимирівна

38

Романченко Тамара Григорівна

39

Романченко Наталія Миколаївна

40

Касімов Андрій Володимирович

41

Алексєєва Римма Григорівна

42

Кунделько Наталія Іванівна

43

Чорнобай Юлія Іванівна

44

Черниш Володимир Васильович

45

Ялова Світлана Іванівна

46

Мельничук Оксана Олександрівна

47

Коваленко Людмила Василівна

48

Журавльова Наталія Валеріївна

49

Маринкевич Марія Миколаївна

50

Горбатенко Надія Олексіївна

51

Піньковська Ірина Валеріївна

52

Кулак Сергій Олександрович

53

Ступак Павло Вячеславович

54

Артеменко Тетяна Василівна

55

Паніматченко Сергій Іванович

56

Білоусов Вадим Сергійович

57

Масло Кристина Ігорівна

58

Стрельченко Олена Борисівна

59

Беспала Анастасія Вікторівна

60

Луценко Роман Анатолійович

61

Кеба Олена Володимирівна

62

Лукиша Віталій Віталійович

63

Луцька Світлана Полікарпівна

64

Загородній Олександр Аронович

65

Олександров Олександр Віталійович

66

Рябінін Віктор Вячеславович

67

Матюшко Марина Володимирівна

68

Кругляк Ольга Михайлівна

69

Бєліков Євгеній Юрійович

70

Загородня Ганна Миколаївна

71

Пилипенко Ольга Володимирівна

72

Хитра Ольга Іванівна

73

Овчарик Лідія Петрівна

74

Васько Людмила Василівна

75

Алдаєв Вадим Миколайович

76

Іванченко Володимир Миколайович

77

Адам Людмила Анатоліївна

78

Конопля Роман Васильович

79

Беленко Лідія Олексіївна

80

Пасічник Світлана Іванівна

81

Маруженко Ніна Андріївна

82

Бадардінов Денис Геннадійович

83

Черненко Вікторія Петрівна

84

Демчук Сергій Олександрович

85

Панченко Тетяна Миколаївна

86

Ліга Роман Сергійович

87

Качан Сергій Володимирович

88

Доманчук Олег Павлович

89

Коваленко Віталій Валерійович

90

Павленко Інна Олександрівна

91

Марченко Микола Борисович

92

Михайльова Тетяна Олександрівна

93

Бєсєдіна Владислава Валеріївна

94

Бєлєшов Федір Васильович

95

Семенова Людмила Петрівна

96

Амандій Марія Василівна

97

Діденко Олександр Михайлович

98

Калініченко Ольга Володимирівна

99

Вовк Ольга Віталіївна

100

Тарнопольська Світлана Йосипівна

101

Євсєєва Марина Костянтинівна

102

Грушко Андрій Анатолійович

103

Стецюра Надія Марківна

104

Масло Вячеслав Геннадійович

105

Заіц Данііл Дмитрович

106

Малиновська Юліана Олегівна

107

Губринюк Віталій Сергійович

108

Кабан Уміт Деніз Муратович

109

Ярмола Євген Володимирович

110

Рудий Денис Сергійович

111

Харечко Максим Юрійович

112

Хвастов Андрій Євгенович

113

Іващенко Сергій Петрович

114

Ромашова Надія Петрівна

115

Іващенко Оксана Борисівна

116

Захарова Наталія Володимирівна

117

Лебедь Марк Олександрович

118

Григорчук Анастасія Олександрівна

119

Лабус Олександр Олександрович

120

Теньов Артем Володимирович

121

Рябов Володимир Ярославович

122

Чайкін Євген Віталійович

123

Стрельчук Максим Сергійович

124

Білик Тетяна Василівна

125

Сізик Вадим Миколайович

126

Сізик Діана Станіславівна

127

Соломаха Ганна Володимирівна

128

Зайченко Денис Юрійович

129

Безмощук Людмила Едуардівна

 

 

 

 

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                              О. ШОКІНА

                                                                                                               (підпис)   

 

 

 

 

 

 

Додаток  № 4

до Постанови № 284

від 18.10.2020 р.

 

 

Список зареєстрованих офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії « Перемога Пальчевського »  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25_жовтня 2020 року

 

 

 

з/п

Прізвище,
власне ім’я

(усі власні імена)

та по батькові

(за наявності)

  1.  

Безкоровайна Валентина Вікторівна

  1.  

Платонова Наталія Іванівна

  1.  

Волкова-Костюченко Олена Миколаївна

  1.  

Комишна Аліна Миколаївнна

  1.  

Ганжа Анастасія Олександрівна

  1.  

Дубас Валентин Олександрович

  1.  

Шлапаченко Костянтин Володимирович

  1.  

Сощенко Сергій Володимирович

  1.  

Зеленська Ганна Михайлівна

  1.  

Коваленко Олександр Юрійович

  1.  

Чумаченко Марина Вікторівна

  1.  

Гузієнко Юрій Анатолійович

  1.  

Линдіна Людмила Іванівна

  1.  

Іванько Микита Сергійович

  1.  

Несенюк Костянтин Леонідович

  1.  

Єфимов Владислав Вячеславович

  1.  

Федорова Ганна Олександрівна

  1.  

Зарічний Богдан Сергійович

  1.  

Сламчинська Ольга Іванівна

  1.  

Вознюк Олена Василівна

  1.  

Бедрик Наталія Павлівна

  1.  

Петренко Євгенія Андріївна

  1.  

Попелло Сергій Борисович

  1.  

Юрчук Тетяна Михайлівна

  1.  

Конопля Євген Олександрович

  1.  

Назарчук Наталія Миколаївна

  1.  

Калашнікова Поліна Володимирівна

  1.  

Ковальов Микола Іванович

  1.  

Волков Віталій Ігорович

  1.  

Сергієнко Валентин  Іванович

  1.  

Блащук Валерій Леонідович

  1.  

Ассанова-Гордєєва Алла Володимирівна

  1.  

Рибак Антоніна Валентинівна

  1.  

Богданов Віталій Валерійович

  1.  

Блащук Тамара Дмитрівна

  1.  

Завальнюк Тетяна Геннадіївна

  1.  

Завальнюк Ксенія Сергіївна

  1.  

Петрашенко Наталія Володимирівна

  1.  

Свідорська-Савчук Тетяна Василівна

  1.  

Кашнікова Ольга Федорівна

  1.  

Рудницький Казимир Зенонович

  1.  

Рудницька Тетяна Йосипівна

  1.  

Резніченко Олександр Володимирович

  1.  

Гнатенко Катерина Юріївна

  1.  

Косякова Тетяна Іванівна

  1.  

Бойко Євген Олегович

  1.  

Пономар Максим Станіславович

  1.  

Орлова Тетяна Петрівна

  1.  

Швець Максим Ігорович

  1.  

Куковєрова Людмила Іванівна

  1.  

Кісілевський Сергій Віталійович

  1.  

Халипа Алла Валентинівна

  1.  

Савченко  Олександр Миколайович

  1.  

Таринський Володимир Володимирович

  1.  

Мозоль Олександра Олександрівна

  1.  

Талокевіч Лариса Бернардовна

  1.  

Сторожук Ірина Сергіївна

  1.  

Шевчук Ганна Яківна

  1.  

Долга Тетяна Олександрівна

  1.  

Доценко Євгеній Вікторович

  1.  

Колесник Валерій Павлович

  1.  

Ількевич Анастасія Ігорівна

  1.  

Бабак Антон Вячеславович

  1.  

Фролова Наталія Ігорівна

  1.  

Перро Микола Миколайович

  1.  

Коломієць Віра Василівна

  1.  

Сисой Людмила Олександрівна

  1.  

Ковальова Олівія Костянтинівна

  1.  

Вишар Максим Володимирович

  1.  

Агафонова Ольга Олексіївна

  1.  

Слободник Наталія Володимирівна

  1.  

Музиченко Ірина Андріївна

  1.  

Чишкала Ольга Миколаївна

  1.  

Петрова Світлана Олександрівна

  1.  

Алейникова Аліна Валентинівна

  1.  

Коваленко Наталія Олександрівна

  1.  

Суровицька Тетяна Григорівна

  1.  

Дубасова Ольга Анатоліївна

  1.  

Щербина Анатолій Олегович

  1.  

Жамков Денис Станіславович

  1.  

Багой Максим Юрійович

  1.  

Старостіна Ніна Олександрівна

  1.  

Абідокова Галина Валеріївна

  1.  

Полстяной Михайло Борисович

  1.  

Богма Наталія Василівна

  1.  

Сердюков Данило Сергійович

  1.  

Сердюков Нікіта Сергійович

  1.  

Кіналь Наталія Юріївна

  1.  

Михальчук Ірина Іванівна

  1.  

Валюк Леонід Петрович

  1.  

Старостіна Світлана Олександрівна

  1.  

Вишняк Галина Адамівна

  1.  

Назаренко Тетяна Олегівна

  1.  

Міруцький Сергій Іванович

  1.  

Чорна Ольга Павлівна

  1.  

Ковальов Володимир Сергійович

  1.  

Дідківська Юлія Володимирівна

  1.  

Намісник Георгій Дмитрович

  1.  

Блинда Ярослава Ігорівна

  1.  

Бірюкович Ганна Євгенівна

  1.  

Хмель Вікторія Петрівна

  1.  

Заваженко Віталій Віталійович

  1.  

Кром Дарія Євгеніївна

  1.  

Дебальчук Володимир Васильович

  1.  

Поліщук Людмила Яківна

  1.  

Голбан Степан Федорович

  1.  

Апончук Євгенія Олександрівна

  1.  

Карнаван Галина Борисівна

  1.  

Чабанюк Наталія Миколаївна

  1.  

Макаруха Євгеній Тихонович

  1.  

Наумов Олег Миколайович

  1.  

Максимчук Алла Вікторівна

  1.  

Смоляренко Олександр Миколайович

  1.  

Медведєва Світлана Іванівна

  1.  

Демченко Наталія Віталіївна

  1.  

Лавріненко Єлизавета Володимирівна

  1.  

Клименко Галина Павлівна

  1.  

Остроушко-Зейрук Ольга Леонідівна

  1.  

Ткачук Антон Валентинович

  1.  

Негара Антон

  1.  

Олімов Віталій Вячеславович

  1.  

Прохоренко Олена Іванівна

  1.  

Прохоренко Ольга Олегівна

  1.  

Животівський Іван Іванович

 

 

 

 

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                              О. ШОКІНА

                                                                                                               (підпис)   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  № 5

до Постанови № 284

від 18.10.2020 р.

 

 

Список зареєстрованих офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії « Перемога Пальчевського »  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25_жовтня 2020 року

 

 

 

з/п

Прізвище,
власне ім’я

(усі власні імена)

та по батькові

(за наявності)

1

Давидова Валентина Іванівна

2

Мудрецька Лідія Петрівна

3

Востріков Олександр Ігорович

4

Куц Роман Петрович

5

Король Юлія Тихонівна

6

Подашевський  Данило Анатолійович

7

Галкіна  Катерина  Олександрівна

8

Распутенко Сергій Сергійович

9

Зайцева Галина Миколаївна

10

Краснокуцька Вікторія  Петрівна

11

Ганжа Оксана Володимирівна

12

Смілянець Богдан Михайлович

13

Шпаренко Анастасія Романівна

14

Ходченкова Юлія Володимирівна

15

Ходченков Денис Андрійович

16

Бровенко Наталія Миколаївна

17

Артемова Ольга Василівна

18

Ярмак Вадим Васильович

19

Осепян Аліна Артиківна

20

Кличкова Світлана Юріївна

21

Мнишенко Олена Борисівна

22

Есанов Мурат Баратович

23

Горових Ірина Василівна

24

Лемещук Сергій Сергійович

25

Кабалюк Діана Борисівна

26

Бистревський Сергій Аркадійович

27

Йова Віталій Васильович

28

Шарий Родіон Олександрович

29

Артемова Ірина Федорівна

30

Саханда Олег Леонідович

31

Лаврієнко Галина Іванівна

32

Площанюк Ніна Володимирівна

33

Молдован Любов Сергіївна

34

Совтис Василь  Степанович

35

Ігнатенко Олександра Миколаївна

36

Сироватка Людмила Михайлівна

37

Кот Михайло Миколайович

38

Шевченко Катерина Василівна

39

Мислявчук Ольга Петрівна

40

Леоновець Єлізавета Анатоліївна

41

Дмитренко Володимир Олексійович

42

Мошненко Пилип В'ячеславович

43

Тодосюк Олександр Вікторович

44

Тимошенко Світлана Миколаївна

45

Бондаренко Марина Володимирівна

46

Дмітрієв Дмитро Олексійович

47

Уляницький Олексій Володимирович

48

Фоменко Ігор Олександрович

49

Шпаренко Марія Романівна

50

Вигівський Юрій Станіславович

 

 

 

 

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                              О. ШОКІНА

                                                                                                               (підпис)   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  № 6

до Постанови № 284

від 18.10.2020 р.

 

 

Список зареєстрованих офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії « Перемога Пальчевського »  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25_жовтня 2020 року

 

 

з/п

Прізвище,
власне ім’я

(усі власні імена)

та по батькові

(за наявності)

1

Маснік Ольга Леонідівна

2

Бавенко Ігор Юрійович

3

Зінченко Анастасія Володимирівна

4

Зінченко Наталія Костянтинівна

5

Зінченко Володимир Миколайович

6

Пономаренко Ірина Олександрівна

7

Арцюх Дмитро Миколайович

8

Буріна Анна Андріївна

9

Лисицька Ірина Анатоліївна

10

Лисицька Вероніка Олегівна

11

Бобровнікова Галина Іванівна

12

Рендак Людмила Володимирівна

13

Кодола Олексій Петрович

14

Кодола Олександр Петрович

15

Братан Тетяна Іванівна

16

Товмаш Олена Сергіївна

17

Загірня Валентина Василівна

18

Коваль Богдан Русланович

19

Липай Олексій Іванович

20

Горб Наталія Сергіївна

21

Малієнко Михайло Олександрович

22

Мартинець Максим Олегович

23

Войтенко Альона Олександрівна

24

Бєлов Євгеній Вікторович

25

Котляренко Валентина Йосипівна

26

Дурицький Володимир Станіславович

27

Гончаров Олег Валерійович

28

Гончаров Дмитро Валерійович

29

Стегній Вікторія Віталіївна

30

Стегній Микола Сергійович

31

Мехтієва Юлія Віталіївна

32

Кошма Анатолій Миколайович

33

Загородня Валентина Михайлівна

34

Вовк Сніжана Валеріївна

35

Клименко Галина Павлівна

36

Савченко Олександр Сергійович

37

Кошма Андрій Анатолійович

38

Гребенников Андрій Юрійович

39

Кондрашова Світлана Василівна

40

Гуріненко Олександр Іванович

41

Куцих Світлана Володимирівна

42

Коваль Оксана Миколаївна

43

Мохір Олена Миколаївна

44

Погорелова Наталя Сергіївна

45

Павловська Наталія Валеріївна

46

Бєлова Таїсія Вікторівна

47

Коваленко Костянтин Олександрович

48

Чепелева Наталія Олександрівна

49

Страшко Леонід Іванович

50

Дьяченко Віктор Володимирович

51

Сулацька Любов Володимирівна

52

Шировенко Павло Олександрович

53

Кушнір Надія Анатоліївна

54

Курбанова Насіма Набіулівна

55

Курбанов Руслан Абуталібович

56

Шиянов Ігор Георгійович

57

Гайтан Марина Володимирівна

58

Кортунов Сергій Борисович

59

Бовкун Оксана Анатоліївна

60

В`юн Олег Сергійович

61

Старшая Світлана Анатоліївна

62

Українець Олександр Степанович

63

Василенко Лідія Федорівна

64

Стороженко Тетяна Валентинівна

65

Українець Сергій Олександрович

66

Леськов Євген Миколайович

67

Єфіменко Ірина Петрівна

68

Гажаман Олена Володимирівна

69

Бєлогіна Юлія Сергіївна

70

Ільїнчик Наталія Михайлівна

71

Скрипник Ольга Сергіївна

72

Авраменко Надія Емілівна

73

Ігнатьєв Олександр Володимирович

74

Єрмаков Олександр Олександрович

75

Бур`ян Тетяна Олександрівна

76

Росол Валентина Михайлівна

77

Маліннікова Олена Сергіївна

 

 

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                              О. ШОКІНА

                                                                                                               (підпис)   

Додаток  № 7

до Постанови № 284

від 18.10.2020 р.

 

 

Список зареєстрованих офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії « Перемога Пальчевського »  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25_жовтня 2020 року

 

 

№ з/п

Прізвище, власне ім`я
  (усі власні імена),
  по батькові
  (за наявності)

1

Чайка Тетяна Сергіївна

2

Сальков Денис Борисович

3

Шевченко Алла Олексіївна

4

Редько Олексій Дмитрович

5

Старшая Світлана Анатоліївна

6

Шивріна Анна Миколаївна

7

Дячук Аліна Олександрівна

8

Хрієнко Вікторія Федорівна

9

Пащенко Ніна Олександрівна

10

Макарова Вікторія Валентинівна

11

Яретик Микола Миколайович

12

Сахно Віталій Олександрович

13

Сахно Інна Миколаївна

14

Дудник Світлана Анатоліївна

15

Бойко Галина Володимирівна

16

Романенко Владислав Сергійович

17

Поляченко Олена Юріївна

18

Фурман Олена Олександрівна

19

Кубанська Людмила Василівна

20

Сімак Тетяна Василівна

21

Остафінська Людмила Миколаївна

22

Гребенєва Марія Олександрівна

23

Кузьменко Ілона Русланівна

24

Бридун Катерина Василівна

25

Массовер Леонід Михайлович

26

Ткаченко Антоніна Степанівна

27

Колесник Олена Романівна

28

Кожем'янко Світлана Михайлівна

29

Щаслива Вероніка Євгенівна

30

Мороз Олена Григорівна

31

Пузирьов Сергій Олександрович

32

Білоцька Тетяна Леонідівна

33

Лоскутова Сніжана Сергіївна

34

Городніченко Лариса Анатоліївна

35

Гурбан Антон Олегович

36

Демиденко Валерія Олегівна

37

Беспалова Алла Вікторівна

38

Незенко Ольга Юріївна

39

Васильчук Олена В`ячеславівна

40

Гончарук Олександр Миколайович

41

Ягодинська Наталія Миколаївна

42

Ткачова Ірина Михайлівна

43

Ягодинська Надія Олександрівна

44

Ягодинський Микола Петрович

45

Макаренко Марія Олександрівна

46

Мурашко Андрій Юрійович

47

Шумейко Тетяна Миколаївна

48

Маслова Валентина Григорівна

49

Дьяченко Вікторія Валеріївна

50

Тимченко Наталія Василівна

51

Друзь Андрій Вікторович

52

Савченко Святослав Анатолійович

53

Савченко Ольга Дмитрівна

54

Долецький Микола Захарович

55

Матюшина Людмила Михайлівна

56

Гетьман Валерія Борисівна

57

Недорізанюк Людмила Василівна

58

Коптенко Ганна Валеріївна

59

Брайко Олег Миколайович

60

Романов Павло Федорович

61

Шевченко Ігор Петрович

62

Вангелій Іван Іванович

63

Рибицька Ольга Юріївна

64

Рибицький Олег Вадимович

65

Самовський Олексій Олександрович

66

Самовська Олена Володимирівна

67

Малюта Ганна Вікторівна

68

Дверницька Алла Миколаївна

69

Макаренко Ганна Миколаївна

70

Старохатний Павло Іванович

71

Кісельова Раїса Іванівна

72

Проценко Анастасія Олександрівна

73

Роженко Людмила Анатоліївна

74

Шевченко Людмила Миколаївна

75

Данкевич Петро Михайлович

76

Павленко Павло Віталійович

77

Словак Вікторія Вікторівна

78

Бондар Євгеній Анатолійович

79

Драйцев Юрій Олександрович

80

Рахнянська Марина Валентинівна

81

Олексійчук Олена Василівна

82

Слюсар Володимир Михайлович

83

Крижановська Олена Анатоліївна

84

Шевців Михайло Миколайович

85

Лісіна Марія Миколаївна

86

Солянік Сергій Володимирович

87

Грищук Володимир Тарасович

88

Вітюк Юлія Анатоліївна

89

Новіков Дмитро Анатолійович

90

Булатніков Роман Олександрович

91

Гайдаєнко Богдан Костянтинович

92

Поліщук Лариса Василівна

93

Хаян Іван Феодосійович

94

Бойко Елла Миколаївна

95

Жиляєва Маргарита Петрівна

96

Пекур Роман Богданович

97

Філоненко Вікторія Миколаївна

98

Кульша Валентина Миколаївна

99

Волошина Антоніна Зигмунтівна

100

Багач Ірина Ігорівна

101

Ткаченко Леонід Володимирович

102

Хаян Раїса Іванівна

103

Лященко Тамара Олексіївна

104

Лященко Анастасія Олександрівна

105

Новицький Сергій Миколайович

106

Тупайло Олексій Миколайович

107

Лазаренко Анастасія Андріївна

108

Ластівка Юрій Петрович

109

Максименко Ольга Віталіївна

110

Рудько Юрій Миколайович

111

Панькевич Тетяна Іванівна

112

Гусар Катерина Сергіївна

113

Пушняк Вероніка Сергіївна

114

Сіманович Олександр Русланович

115

Забудкіна Ганна Анатоліївна

116

Романчук Світлана Валеріївна

117

Жукова Тетяна Юріївна

118

Кляпець Наталія Олександрівна

119

Шуль Віталія Юріївна

120

Вековшинін Михайло Леонідович

121

Кандаура Олена Вікторівна

122

Кириченко Сергій Гаврилович

123

Семенченко Любов Миколаївна

124

Пуганов Леонід Олексійович

125

Колесник Володимир Олексійович

126

Коцинський Гейзар Анатолійович

127

Коцинський Ілля Гейзарович

128

Золотов Олексій Вікторович

129

Ахметова Ольга Миколаївна

130

Суботін В'ячеслав Валерійович

131

Білун Олександр Олександрович

132

Цвіркун Ольга Ігорівна

133

Кірічанська Олена Миколаївна

 

 

 

 

 

 

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                              О. ШОКІНА

                                                                                                               (підпис)   

 

 

 

Додаток  № 8

до Постанови № 284

від 18.10.2020 р.

 

 

Список зареєстрованих офіційних спостерігачів від Київської міської організації політичної партії « Перемога Пальчевського »  на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25_жовтня 2020 року

 

 

 

з/п

Прізвище,
власне ім’я

(усі власні імена)

та по батькові

(за наявності)

  1.  

Ліскова Альона Андріївна

  1.  

Поліщук Микола Сергійович

  1.  

Горяшина Анастасія Сергіївна

  1.  

Войтенко Юлія Андріївна

  1.  

Шулік Діана Миколаївна

  1.  

Філь Катерина Володимирівна

  1.  

Перепелиця Максим Вікторович

  1.  

Шевчук Надія Олегівна

  1.  

Касьян Єлизавета Сергіївна

  1.  

Бойков Денис Сергійович

  1.  

Бутко Олександр Григорович

  1.  

Ківерська Христина Володимирівна

  1.  

Тодосов Вячеслав Володимирович

  1.  

Лозовська Маріанна Ігорівна

  1.  

Романюк Костянтин Олегович

  1.  

Лєвін Олександр Альбертович

  1.  

Гайдук Аліна Русланівна

  1.  

Довгаль Світлана Миколаївна

  1.  

Іллюшенко Наталія Вікторівна

  1.  

Романюк Анастасія Тарасівна

  1.  

Зуєва Ірина Володимирівна

  1.  

Штонденко Павло Олегович

  1.  

Бережна Ірина Володимирівна

  1.  

Коврігін Олександр Ігорович

  1.  

Павленко Лілія Вікторівна

  1.  

Павленко Ірина Леонідівна

  1.  

Хмелюк Світлана Федорівна

  1.  

Кульчинська Людмила Євгенівна

  1.  

Лавренко Галина Миколаївна

  1.  

Жеребок Даніїл Валерійович

  1.  

Якунін Віталій Володимирович

  1.  

Ткаченко Тетяна Миколаївна

  1.  

Тимченко Людмила Іванівна

  1.  

Зайцева Олена Володимирівна

  1.  

Чумак Анна Валеріївна

  1.  

Ярошук Світлана Федорівна

  1.  

Тимченко Василь Григорович

  1.  

Багірова Марина Миколаївна

  1.  

Терлецька Наталія Русланівна

  1.  

Сторожук Зоя Миколаївна

  1.  

Сторожук Володимир Григорович

  1.  

Гулящий Ігор Сергійович

  1.  

Тарасюк Карина Ігорівна

  1.  

Гордієвич Богдан Васильович

  1.  

Новицька Діана Сергіївна

  1.  

Коваль Роман Каренович

  1.  

Тройко Олександра Олександрівна

  1.  

Борисов Олександр Євгенович

  1.  

Невідомий Євген Олександрович

  1.  

Лозка Іван Олегович

  1.  

Пластуненко Алевтина Олександрівна

  1.  

Добринчук Богдана Володимирівна

  1.  

Ткаліч Аліна Віталіївна

  1.  

Глюза Ганна Василівна

  1.  

Глюза Олександр Васильович

  1.  

Муха Катерина Анатоліївна

  1.  

Крамаренко Крістіна Олегівна

  1.  

Шубін Вадим Миколайович

  1.  

Олійник Михайло Євгенович

  1.  

Цапук Ірина Святославівна

  1.  

Д'якова Тетяна Олександрівна

  1.  

Корнілова Аліна Сергіївна

  1.  

Чимборан Андрій Іванович

  1.  

Овсійко Сергій Олександрович

  1.  

Шалашова Віталіна Русланівна

  1.  

Шовкун Павло Олександрович

  1.  

Делікатна Марія Ігорівна

  1.  

Карлик Сергій Іванович

  1.  

Радченко Марія Борисівна

  1.  

Борисенко Ірина Василівна

  1.  

Тепікіна Ірина Ігорівна

  1.  

Максименко Анна Олегівна

  1.  

Зайкіна Наталія Павлівна

  1.  

Мельник Дар'я Олексіївна

  1.  

Конюк Ірина Олегівна

  1.  

Кривошея Ольга Олександрівна

  1.  

Олексійчук Юлія Віталіївна

  1.  

Кучма Юрій Антонович

  1.  

Хлапук Даніїл Олександрович

  1.  

Парфір'єва Наталія Миколаївна

  1.  

Черненко Надія Іванівна

  1.  

Овчаренко Наталія Олегівна

  1.  

Кременюк Аліна Олександрівна

  1.  

Шиленко Катерина Василівна

  1.  

Порало Клавдія Олексіївна

  1.  

Середа-Нестерук Юлія Анатоліївна

  1.  

Нежива Мар'яна Олегівна

  1.  

Митрофаненко Аліна Сергіївна

  1.  

Бабич Євгеній Анатолійович

  1.  

Шиленко Володимир Георгійович

  1.  

Храпачевська Світлана Анатоліївна

  1.  

Сніжко Ганна Костянтинівна

  1.  

Сніжко Руслан Васильович

  1.  

Ткаченко Іван Сергійович

  1.  

Карпець Марина Анатоліївна

  1.  

Мальцев Руслан Леонідович

  1.  

Ковальов Денис Ігорович

  1.  

Лебеденко Іван Олександрович

  1.  

Кравченко Антон Анатолійович

  1.  

Павловська Марія Анатоліївна

  1.  

Панасюк Вадим Олександрович

  1.  

Бондарець Микола Миколайович

  1.  

Смоляга Микола Володимирович

  1.  

Черкавський Олександр Олександрович

  1.  

Федоришин Іван Іванович

 

 

Секретар Київської міської

територіальної виборчої комісії                                              О. ШОКІНА

                                                                                                               (підпис)   

 

 

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про відмову громадянину Каракічи Володимиру Юрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Провідницькій у Солом'янському районі міста Києва (390176836)
  • Про відмову громадянину Рожкову Роману Валерійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в Оболонському районі міста Києва (545801737)
  • Про відмову громадянину Литвиненку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Підлісній у Святошинському районі міста Києва (360101901)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАРІНВЕСТСІТІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва багатофункціонального комплексу на вул. Саперно-Слобідській, 18-В у Голосіївському районі міста Києва (587601169)
  • Про відмову громадянці Сидорі Анастасії Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства у пров. 5-му Садовому, 36 у Деснянському районі міста Києва (370147965)