Постанова № 4

Про залучення спеціалістів, експертів, технічних

працівників для забезпечення здійснення повноважень

Київської міської територіальної виборчої комісії під час підготовки та проведення чергових виборів  Київського міського голови та

депутатів Київської міської ради  25 жовтня 2020 року

Відповідно до частини десятої статті 33, пункту 10 частини першої статті 205, частин шостої – восьмої статті 212 Виборчого кодексу України, пункту 4 Порядку залучення спеціалістів, експертів, технічних працівників для забезпечення здійснення повноважень виборчих комісій під час підготовки та   проведення місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 червня 2020 року № 111, Київська міська виборча комісія постановляє:

 1. Прийняти на посаду бухгалтера Київської міської територіальної виборчої комісії - Хорунженко Олександра Олександровича
 2. Доручити голові Київської міської територіальної виборчої комісії укласти  з бухгалтером Київської міської територіальної виборчої комісії Хорунженко Олександром Олександровичем цивільно-правовий договір за встановленою формою.
 3. Надати бухгалтеру Хорунженко Олександру Олександровичу право другого підпису на всіх фінансових та банківських документах.
 4. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України.

 

Голова

Київської міської територіальної

виборчої комісії                            __________________   О. КОНОПОЛЬСЬКИЙ

                                                                                                             

Секретар

Київської міської територіальної

виборчої комісії                            __________________ _   О. ШОКІНА

                                                                                                            

 

Розширений пошук

 • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
 • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
 • Про Регламент Київської міської ради
 • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
 • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
 • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
 • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
 • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
 • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
 • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)