Прокопів: Київрада працює над створенням скверу Василя Сліпака на Андріївському узвозі

Tool items

3342

Прокопів: Київрада працює над створенням скверу Василя Сліпака на Андріївському узвозі

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про «Про організаційно-правові заходи щодо створення скверу на Андріївському узвозі, 33/6 у Подільському районі міста Києва».

Згідно з документом, на Андріївському узвозі планується облаштування скверу. Але відповідна земельна ділянка наразі перебуває в оренді. Тож виконавчий орган Київради (КМДА) провести переговори з орендарем щодо розірвання договору оренди для використання цієї ділянки для розміщення скверу. Якщо орендар відмовиться, це питання вирішуватиметься в судовому порядку. У разі згоди, збитки орендарю буде відшкодовано з міського бюджету. Також, відповідно до рішення, буде організовано заходи щодо розроблення та затвердження проекту землеустрою щодо зміни категорії цільового призначення цієї ділянки.

«Майбутньому скверу пропонується присвоїти ім’я всесвітньо відомого українського оперного співака, соліста Паризької опери, Героя України Василя Сліпака. Це вимога громади. Адже була зареєстрована відповідна петиція, яка набрала понад 10 тисяч голосів. І сьогодні ми фактично її втілюємо в життя. Цим рішенням ми створюємо нову зелену зону у середмісті столиці, а також вшановуємо нашого співвітчизника оперного співака Василя Сліпака, який героїчно загинув на Сході країни», - зазначив заступник міського голови секретар Київради Володимир Прокопів.

Для того, аби присвоїти скверу ім’я Василя Сліпака, відповідне питання має розглянути Комісія з питань найменувань.

Рішення підтримали 88 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми «Охорона та збереження культурної спадщини м. Києва на 2019-2021роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18.12.2018 № 463/6514
  • Про надання безоплатної лікувально-хірургічної стоматологічної допомоги особам із соціально незахищених верств населення у комунальному некомерційному підприємстві «Київська стоматологія» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про відмову громадянину Борисовському Максиму Віталійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Святошинському районі міста Києва (201098079)
  • Про відмову громадянці Востріковій Олімпіаді Ігорівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у Голосіївському районі міста Києва (542701147)
  • Про відмову громадянину Решетняку Сергію Анатолійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на 15 км Житомирського шосе у Святошинському районі міста Києва (600190197)
  • Про відмову громадянину Омельяненку Вадиму Григоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку у Голосіївському районі міста Києва (340194083)
  • Про відмову громадянину Костюченку Євгенію Віталійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу у пров. Московському, 24а у Солом'янському районі міста Києва (684060179)