Спільне засідання постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Tool items

700

 

01.06.17 року (четвер) відбудеться спільне засідання постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Засідання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, Київрада, конференц-зал на 10-ому поверсі, під час обідньої перерви у пленарному засіданні (у графіку зазначено орієнтовний час).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 25.10.2007 № 1079/3912 «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві»
  • Про утворення комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Муніципальна охорона"
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 №794/1798 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік»
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо справедливого розподілу податку на доходи фізичних осіб між державним бюджетом та бюджетом міста Києва
  • Про затвердження списку стипендіатів Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва