Сполучене Королівство Великобританії готове допомогти Києву у підготовці до зими

Tool items

Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії готове допомогти Києву у підготовці до зими. Попередні домовленості про це досягнуті під час зустрічі із директором  Департаменту бізнесу та торгівлі Великобританії Родні Берклі.

Делегація Київської міської ради у складі заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, заступника голови КМДА, депутата Київської міської ради Владислава Андронова, депутатки Київької міської ради Євгенії Кулеби та депутата Київської міської ради Леоніда Ємця провела ряд робочих зустрічей з представниками уряду Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, Київ відкритий для світу, і ми готові співпрацювати з іноземними партнерами, які підтримують Україну.

«Британська сторона поінформована про потреби столиці та очікує детальний специфікований список обладнання. Мова наразі йде про генераційне обладнання середньої та малої потужності. Також британська сторона готова долучитись до відновлення енергетичної інфраструктури столиці, у тому числі за новими сучасними технологіями», – додав Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»