Столичних митців запрошують подавати заявки для участі у ХХІ Мистецькій премії «Київ»

Tool items

У столиці триває прийом заявок на отримання ХХІ Мистецької премії «Київ» з метою відзначення найкращих здобутків київських митців.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, завдяки премії будуть висвітлені кращі творчі здобутки талановитих митців, які спрямовані на розвиток культури у Києві.  

«З 2001 року столичних митців нагороджують за професійні та творчі звершення, і щороку лауреатами премії стають справжні професіонали своєї справи. Завдяки премії ми відкриваємо нові імена талановитих киян-митців. Міська влада підтримує майстрів та працівників сфери культури, всіляко сприяє розвитку їх творчості на теренах столиці. Наразі триває прийом документів на здобуття Мистецької премії «Київ». Подати кандидатури можуть творчі спілки, наукові установи, вищі навчальні заклади міста Києва, заклади культури та мистецтв, театрально-видовищні та театрально-концертні організації, підприємства, видавництва, редакції газет і журналів», – зазначила Вікторія Муха.

До конкурсу приймають нові оригінальні твори, які створені впродовж трьох останніх років, але не пізніше як за півроку до оголошення конкурсу. До листа-подання необхідно додати два примірники з печатками протоколу засідання, на якому було прийняте рішення про висунення кандидата або групи людей (до трьох осіб). А також творчу характеристику кандидатів (два примірники з печатками).

Заявки на здобуття Мистецької премії «Київ» можна подавати в дев`яти номінаціях:
– в галузі літератури Мистецька премія «Київ» імені Євгена Плужника;
– в галузі кіномистецтва Мистецька премія «Київ» імені Івана Миколайчука;
– в галузі музичної композиції Мистецька премія «Київ» імені Артемія Веделя;
– в галузі театрального мистецтва Мистецька премія «Київ» імені Амвросія Бучми;
– в галузі образотворчого мистецтва Мистецька премія «Київ» імені Сергія Шишка;
– в галузі журналістики Мистецька премія «Київ» імені Анатолія Москаленка;
– в галузі народного декоративного мистецтва Мистецька премія «Київ» імені Сергія Колоса;
– в галузі хореографічного мистецтва Мистецька премія «Київ» імені Павла Вірського;
– в галузі циркового мистецтва Мистецька премія «Київ» імені братів Василя та Олександра Ялових.

Матеріали необхідно подавати до Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. Прийом документів здійснюється до 10 лютого 2022 року за адресою: м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 3, каб. 317, телефони: (044) 279-71-26; (044) 279-67-58.

Довідка. Мистецька премія «Київ» заснована у 2001 році Київською міською державною адміністрацією спільно з координаційною радою Національних творчих спілок України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»