Територіальний центр соціального обслуговування Шевченківського району міста Києва отримав засоби реабілітації та навчальне обладнання

Tool items

Територіальний центр соціального обслуговування Шевченківського району міста Києва отримав засоби реабілітації та навчальне обладнання за сприяння депутатки Київської міської ради Наталії Берікашвілі та підтримки міжнародних партнерів.

Як зазначила Наталія Берікашвілі, територіальні центри надають соціальні послуги мешканцям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

«Територіальні центри соціального обслуговування надають допомогу людям з інвалідністю, тяжкохворим громадянам, особам похилого віку. Та загалом реалізують комплекс соціально-побутових, психологічних, реабілітаційних та соціально-педагогічних послуг. Наразі за підтримки міжнародного фонду «WE LOVE U» передали засоби реабілітації та навчальне обладнання в один з таких центрів столиці. Також було підписано меморандум про співпрацю благодійного фонду з Шевченківською районною державною адміністрацією, що формалізує спільну роботу і, впевнена, стане відправною точкою безлічі нових соціальних проєктів», – наголосила Наталія Берікашвілі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
  • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про передачу громадянину Пшеничному Ростиславу Івановичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва у пров. Лісостеповому - 1, буд. 15 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО «СТАДНЕ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (483279522)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 18 червня 2004 року № 63-6-00134, укладеного між Київською міською радою та фізичною особою - підприємцем Джерою Сергієм Петровичем для будівництва, експлуатації і обслуговування комплексу відпочинку (кафе з літнім майданчиком) на вул. Центральній у Дарницькому районі м. Києва (459363362)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 № 18/6234 «Про порядок укладання мирних угод у спорах щодо майна територіальної громади міста Києва у процесі їх розгляду в судах загальної юрисдикції»
  • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»