У Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей презентували виставку «Тампере–Київ–Тампере: with love», присвячену 70-річчю побратимства між двома містами

Tool items

У Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей презентували виставку «Тампере–Київ–Тампере: with love», присвячену 70-річчю побратимства між українською столицею та фінським містом. Про це повідомила заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко.

«Цьогоріч ми святкуємо 70-ту річницю побратимства Києва та фінського міста Тампере. Темою, що об’єднала відзначення, стала дружба та надія. А найголовнішими учасниками заходів – діти з різних мистецьких шкіл і закладів дошкільної освіти. У ці складні для нашої країни часи місто-побратим Тампере активно підтримує киян і весь український народ фінансово, матеріально і морально. Утім особливу увагу фінське місто приділяє нашим дітям. Уже третій рік поспіль Тампере організовує в себе відпочинок для дітей, які постраждали від війни, за що ми їм безмежно вдячні», – зазначила Ганна Старостенко.

За її словами, дуже символічно, що саме в Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка для дітей продовжується ланцюжок мистецьких заходів, присвячених 70-річчю побратимства Тампере та Києва. Адже на виставці представлені мистецькі роботи, які створювали вихованці шкіл і дошкільних закладів освіти Тампере для підтримки та солідарності з Україною. Ці роботи Тампере передало нашому місту в межах спільних культурно-мистецьких проєктів.

Загалом Київ отримав від міста-побратима понад 150 оригінальних робіт, створених дітьми від 2 до 14 років. Автори самостійно обирали формат: колаж, графіку чи поробки з природних матеріалів і прикрас. Кожен витвір має символічні кольори – синій і жовтий. Під час створення цих робіт діти надихалися розповідями викладачів про історію побратимства Тампере та Києва.

Побачити виставку мистецьких робіт можна в Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей за адресою: Берестейський проспект, 25-А.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».
  • Про внесення змін та доповнень до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 та Положенням про постійні комісії Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.02.2024 № 7796/7837
  • Про затвердження Угоди про підготовку кредитного фінансування
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки»
  • Про безоплатне прийняття з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва окремого індивідуально визначеного майна
  • Про передачу громадянину Саржицькому Володимиру Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 2-а (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (496273709)
  • Про передачу громадянину Кирилову Павлу Валентиновичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Підбірній, 2 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (392721044)
  • Про передачу громадянину Савінову Володимиру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 3 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (506127465)
  • Про поновлення акціонерному товариству «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди від 18 червня 1999 року № 69-5-00024 для експлуатації та обслуговування будинку відділення № 5394 банку на вул. Вадима Гетьмана, 26-а у Солом'янському районі м. Києва (340576892)