У Дарницькому районі проведено роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення

Tool items

У Дарницькому районі проведено роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення проспекту Миколи Бажана та вулиці Архітектора Вербицького.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимира Гончарова, необхідно сприяти покращенню благоустрою столиці та підвищувати рівень безпеки киян у вечірній час.

«На проспекті Миколи Бажана ртутні та натрієві світильники було замінено на 903 нові світлодіодні, відновлено понад сім кілометрів мережі та встановлено 10 шаф управління освітленням. Водночас по вулиці Архітектора Вербицького ртутні та натрієві світильники  замінено на 128 нових світлодіодних, встановлено 61 опору зовнішнього освітлення та відновлено понад два кілометри мережі. Таким чином, ми прагнемо модернізувати елементи зовнішнього освітлення задля покращення рівня безпеки водіїв та пішоходів, оскільки це є одним із пріоритетів в роботі депутатського корпусу Київради», – зазначив Володимир Гончаров.

Депутат додав, що замовником робіт з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення вулиць Дарницького району виступило КП «Київміськсвітло».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІРМА СМАРТ-ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежилого будинку на вул. Малопідвальній, 4 літ. Б у Шевченківському районі міста Києва (625594199)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕЙДОІЛ КОМПАНІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Урлівській, 4-б у Дарницькому районі