У Дарницькому районі проведено роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення

Tool items

У Дарницькому районі проведено роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення проспекту Миколи Бажана та вулиці Архітектора Вербицького.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимира Гончарова, необхідно сприяти покращенню благоустрою столиці та підвищувати рівень безпеки киян у вечірній час.

«На проспекті Миколи Бажана ртутні та натрієві світильники було замінено на 903 нові світлодіодні, відновлено понад сім кілометрів мережі та встановлено 10 шаф управління освітленням. Водночас по вулиці Архітектора Вербицького ртутні та натрієві світильники  замінено на 128 нових світлодіодних, встановлено 61 опору зовнішнього освітлення та відновлено понад два кілометри мережі. Таким чином, ми прагнемо модернізувати елементи зовнішнього освітлення задля покращення рівня безпеки водіїв та пішоходів, оскільки це є одним із пріоритетів в роботі депутатського корпусу Київради», – зазначив Володимир Гончаров.

Депутат додав, що замовником робіт з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення вулиць Дарницького району виступило КП «Київміськсвітло».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ПОЛЮС» договору оренди земельних ділянок від 03 листопада 2006 року № 62-6-00361 (зі змінами) (638820508)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «СВА-ВІКТОРІЯ» договору оренди земельної ділянки від 26 вересня 2017 року № 319 (205785224)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд каналізаційної насосної станції «Березняки» на вул. Березняківській, 1 у Дніпровському районі міста Києва (658613902)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДНЕПР АЛЬЯНС 5» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на просп. Соборності, 5Д у Дніпровському районі міста Києва (500001170)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради «Про заходи щодо впорядкування тютюнокуріння в місті Києві» від 18 вересня 2008 року №246/246