У Деснянському районі нагородили переможців квесту з елементами доповненої реальності «Новорічні пригоди Деснянки»

Tool items

У Деснянському районі нагородили переможців квесту з елементами доповненої реальності «Новорічні пригоди Деснянки», який проходив з 19 грудня 2021 року по 19 січня 2022 року.

За словами голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитра Ратнікова, у квесті мали змогу прийняти участь усі охочі.

«У Галереї мистецтв було нагороджено учасників, які зайняли перші 10 місць в рейтингу. Учасники відкривали таємні символи та секрети у паралельному світі доповненої реальності, проходили цікаві вікторини, яскраві місця та ялинки Деснянського району. Окрім квест-маршруту, учасники змогли встановити вдома віртуальну ялинку, станцювати зі Святим Миколаєм, зробити селфі із Санта Клаусом та Снігуронькою, і навіть сісти у сани з оленями у доповненій реальності. Ми й далі продовжимо експериментувати з доповненою реальністю та оцифровувати туристичні локації Деснянського району», – зазначив Дмитро Ратніков.

Голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації додав, що реалізація цього квесту стала прекрасним прикладом того, як місцева влада може співпрацювати з бізнесом на благо району.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)