У Дніпровському районі після капітального ремонту відкриють оновлений культурний центр «Краків»

Tool items

У Дніпровському районі після капітально ремонту відкриють багатофункціональний культурний центр «Краків», який знаходиться на Русанівській набережній, 12. Центр планують відкрити у листопаді поточного року.

Про це зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації у Дніпровському районі, депутат Київської міської ради Олесь Маляревич.

За словами депутата, станом на початок вересня поточного року вже завершено роботи з утеплення та облаштування вентильованого фасаду з керамічної плитки, у галереях облицьовано стіни керамічною плиткою, встановлено алюмінієві вітражі та вікна, у приміщеннях оздоблено стелі, відремонтовано водопровідні та каналізаційні мережі, замінено електричні мережі та теплопостачання, встановлено системи вентиляції, кондиціювання повітря та протипожежного захисту, а також виконано інші роботи відповідно до архітектурно-проєктного плану.

«У процесі проведення капітального ремонту виникали додаткові роботи, які неможливо було врахувати на стадії проєктування. Наразі ремонт майже завершено. Нарешті у листопаді планується відкриття багатофункціонального культурного центру «Краків». Для нас важливо розвивати мистецтво у столиці, тому створюються сучасні локації для проведення культурних заходів. Особисто я пишаюсь цим проєктом і впевнений, що кияни гідно оцінять результат реновації», – зазначив Олесь Маляревич.

Депутат додав, що мета міської влади – зробити так, щоб «Краків» став провідним культурним центром столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Мілютенка, 7 у Деснянському районі міста Києва (698644162)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Оболонському, 16-А в Оболонському районі міста Києва (364104792)